Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ennek van értelme?...

Szerintetek ennek van értelme? Vagy csak én nem értek valamit?

Figyelt kérdés

Aszondja,

"az éttermek, kávézók fogadhatnak majd vendégeket – a távolságtartás és az arcmaszkviselés betartásával"

( [link]

Na, hát ugye úgy nem lehet enni-inni, ha van az emberen maszk. Logikusan arra az időre leveszi. De akkor meg éppúgy a légtérbe szuszog, mintha nem is vitt volna magával maszkot, nem? Én vagyok az egyetlen, aki szerint ennek így a világon semmi értelme nincs?


2020. ápr. 28. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen. Ostoba szabályok, amik élhetetlenné teszik az életet. Németország egyes tartományiban már most maszkolnak. Emiatt pl. én még nagyobb karantéba kerültem, mert nem bírom a maszkot. Pánikrohamom lesz tőle. Még a látványátül is rosszul vagyok. Oszt jónapot.


Az egyik városban betartják, a másikban magasról tesznek az egészre.


Sebaj. Majd még az étteremeket is, a menzákat is, és a turizmust is hazavágjuk egy nyavalyás járvány miatt, amiben sajnos nem halt meg annyi ember, mennyi miatt érdemes ezt a kibaXott cirkuszt egyáltalán megcsinálni és fenntartani.

2020. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!