Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kell e aggódnom idős szüleim...

Kell e aggódnom idős szüleim miatt koronavirus tekintetében?

Figyelt kérdés

65 év felettiek, velük lakok egy nagyon pici szobában Pesten. Jövő héttől sajnos már nem engedik a home officet így be kell járnom. Elég sokat utazom BKVval, valamint vonattal is egy órát.

Nagyon veszélyben lesznek így majd?

Mit csinálnátok helyemben?


2020. máj. 2. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, veszélyben lesznek.
2020. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
ha tartod toluk a megfelelo tavolsagot es betartjatok az ovintezkedeseket, akkor remelhetoleg minden rendben lesz:) kitartas!
2020. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Pici szobában tartsa a megfelelő távolságot... gratulálok a tanácshoz...
2020. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Betegállomány?
2020. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy annyira pici a szoba, hogy legalabb fel meter tavolsagot ne tudjanak tartani :)
2020. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4. Hetekig nem lehet kiírni
2020. máj. 2. 14:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Amint hazaérsz bejáratnál fertőtlenítsd a cipődet, ruháidat cseréld le, tedd zsákba mosásig, kezedet alaposan fertőtlenítsd, fürödj le.

Bizonyára ők is kijárnak, találkoznak másokkal is, nemcsak veled.

Minden tárgyat fertőtleníts le ami nálad volt, mást nem tudsz tenni. Sokan laknak szülőkkel akik dolgoznak, nem lehet hónapokig, esetleg 1-2 évig mindenki izolálni.

2020. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha most vissza kéne mennem akkor én úgy csinálnám, hogy masz és szemüveg, akár kesztyü. Amig utazok nem fogdosnám semmimet, föleg nem a telefonom. Probálnék kapaszkodás nélkül utazni. Vagy leülnék vagy nekidölnék valaminek. Munkahelyen is vigyázni kell persze. És én helyeznék ki otthon, az előszobába egy kézfertötlenitöt, hogy az legyen az első amikor belépek a házba. Aztán ahogy a többiek is irták cipö, ruha levesz és fertötlenit.


Elég macerás és fáraszto ezekre odafigyelni, de amit lehet meg kell csinálni. Én is idősebb szüleimmel vagyok egy házban. Még tart a home office de bármelyik héten visszahivhatnak sajnos, én is aggodok.


Kitartást, és a legjobbakat!

2020. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!