Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért lesz a koronavírusnak...

Miért lesz a koronavírusnak ősszel második hulláma?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy őszre várják a második hullámát Magyarországon. De nem értem miért lesz második? Elvileg, ha már a tetőpontjára ért, akkor elkezd csökkenni és talán nyár folyamán vagy nyár végére eltűnik a vírus. De mi ez az őszi második hullám?

2020. máj. 2. 23:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Harmadrészt, a fiatalok körében 0.2% a koronavírus mortalitása, a H1N1-nél tudod mennyi volt? 0.01%


Igazság szerint nem tudjuk mennyi az z influenza halálozása, mert senki nem tesztel influenzára, Mari néni fekszik a kórházba meghalt ráírják hogy szívelégtelenség közben lehet influenza volt. Merkely professzor mondta hogy a 2017 es influenzajárványnál 5000 fővel megnőtt a halálesetek száma, ezeket nem influenzának számolják el, mert nem tesztelték őket

2020. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%

"Nyilván a nyugdíjas otthonok rákbeteg és demens lakói éltek volna még minőségi évtizedeket. Teljesen legit."


Egyrészt rákbeteg nem sok van az elhunytak között, másrészt a rákbetegség önmagában nem jelent életveszélyes állapotot. Édesapám pl. rákbetegnek számít már 10 éve, volt is egy kisebb műtétje, de azóta is vigyáznia kell és kezelésre kell járnia. Szóval barátom, rákbetegséggel is lehet élni évtizedekig is.


Az, hogy te kijelented, hogy Magyarországon 0 ember halálát okozta koronavírus, egy hazugság, vagy a valóság megtagadása. Akár tetszik akár nem.

2020. máj. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
48%

#12, de az a halálozási szám is hazugság, amiben mindenkit, akiben kimutatható a vírus, és meghalt koronavírus halottnak tekintünk attól függetlenül, hogy az volt-e a fő halál ok. Olaszországban valami 16%-ban jelölték meg a halál okok között a koronavírust a halotti bizonyítványokban.


Ajánlom figyelmedbe a UK adatokat, 20000-ből 1000 olyan halott volt, akinek nem voltak előzménybetegségei. És arról, hogy ezek mennyire voltak elhízottak, dohányosok, vitaminhiányosok, stb, arról nem is tudunk.


[link]


Jó lenne tények alapján rabságban tartani az embereket és a gazdaságot, nem pedig a médiahiszti alapján.

2020. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
18%

"de az a halálozási szám is hazugság, amiben mindenkit, akiben kimutatható a vírus, és meghalt koronavírus halottnak tekintünk attól függetlenül, hogy az volt-e a fő halál ok."


Még jó, hogy ez nem így van. Vagy ha így van, biulztosan alá is tudid támasztani.


"Ajánlom figyelmedbe a UK adatokat, 20000-ből 1000 olyan halott volt, akinek nem voltak előzménybetegségei"


Ok. És? Ebből nem következik az, hogy a másik 19000 akkor is meghalt volna, ha nem kapja el.


"Jó lenne tények alapján rabságban tartani az embereket és a gazdaságot, nem pedig a médiahiszti alapján."


A szakemberek tanácsai alapján tartják "rabságban" az embereket.

2020. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

Én nem az vagyok akivel veszekedtél.


De azt hozzá tenném, hogy nálunk Szabolcs megyében egy orvos rokonom állítása alapján összesen 4 koronavírussal fertőzöttet tartanak számon. Ezzel ellentétben az interneten található felület szerint van nagyjából 50. Na most a kérdés, hogy kinek hiszel? Annak aki ott dolgozik, benne van, látja, hallja és tudja... Vagy az internetnek illetve az M1-nek.


Szerintem egyértelmű... És ez is azt bizonyítja, hogy nagy hazugságok vannak az ügy kapcsán. Az is meglehet ebből kifolyólag, hogy igaza van annak aki azt állítja, hogy senki nem halt meg koronavírusban, mivel ilyen alapon egyszerűbb ráfogni arra. Gondolom a boncmester meg a szövetkutató csoport csinált magának néhány szabadnapot.

2020. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Szeiff ***** válasza:
100%

"A szakemberek tanácsai alapján tartják "rabságban" az embereket."

Ez igaz is meg nem is.

A 2008-as gazdasági válságba is szakemberek juttatták a világot. Igaz nem biológus, hanem közgazdász szakemberek. Hogy hogyan lehet ez? Hogyan lehet, hogy sok közgazdász előre jelezte a bajt, és mégis közgazdászok vezették bele? Úgy, hogy a hatalom által felkapott közgazdászok, és nem általában a közgazdászok voltak a ludasak.

És itt jön a bökkenő. Biológusból is a hatalom által felkaroltak osszák az észt, a többiről szinte semmit sem tudunk. Sőt tudunk olyanról, aki fegyelmi elé került, mert szembe ment a hivatalossal.

Szerintem eddig túlfékeztek. Most túllazítanak. Az utóbbi még nem lenne baj, ha az embereket figyelmeztetnék, hogy szükség esetén lehet még visszaszorítás.

2020. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Szeiff ***** válasza:

Válasz az eredeti kérdésre.

Én erős második hullámra nem számítok. Szerintem ez a járvány olyan volt a világnak, mint az influenza egykor az ausztrál és az amerikai őslakosságnak. Azért pusztított akkorát az első találatozás vele, mert az első volt. És Kínában épp azért halt el hamar, mert ott már ha nem is ilyen kemény, de különféle kisebb koronajárványok már voltak. (Nem a SARS-ra gondolok)

2020. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

"És itt jön a bökkenő. Biológusból is a hatalom által felkaroltak osszák az észt, a többiről szinte semmit sem tudunk. Sőt tudunk olyanról, aki fegyelmi elé került, mert szembe ment a hivatalossal."


A MOK minden, csak nem hatalom által felkarolt szervezet. Nem valami jó a kormány és a MOK viszonya. Itthon pedig csak olyan kétes múltú, hitelüket veszített magánorvosok bagatellizálják el a koronavírust, mint Lenkei Gábor meg Tamasi József.

2020. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
azért, amiért ma tetőzik. a hangok mondták...
2020. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert pesszimista nép vagyunk és a vezetőink szeretnek minket félelemben tartani. A tömeges megbetegedés időszak is elmaradt.


Lehet, hogy lesz, lehet hogy nem..

Lehet, hogy lesz, de később...

Lehet, hogy lesz, de nem lesz sokkal több beteg...

Lehet, hogy lesz, de addigra lesz gyógyszer vagy vakcina...

Tovább is van mondjam még?

Kevesebb híreket olvass szerintem! ;)

Nézd meg az 1 hónappal ezelőtt jóslásokat! Bejöttek? ;)

2020. máj. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!