Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehetséges az hogy egy...

Hogy lehetséges az hogy egy ilyen nátha vírustól ennyi embert meghalt az országban?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Talán mert nem "nátha vírus".
2020. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Akinek amúgy is vannak betegségei vagy idős, annak másképp reagál az immunrendszere egy bármilyen kis betegségre is, mint egy egészséges embernél. Nálunk többnyire ilyenek haltak meg, idős és/vagy beteg, egészséges fiatal halottunk nincs a koronavírusban. Szóval ezekre az emberekre amúgy egy egyszerű megfázás, nátha is lehet halálosan veszélyes.
2020. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 szamo77db ***** válasza:
53%
Nem tudom, nem vagyok orvos. Minden esetre rettenetes!
2020. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 mantis religiosa ***** válasza:
64%
Pont ma olvastam a korona vírusos honlapon, hogy a közölt halálozási adatokba azokat is beleszámolták, akik bármely más betegségben hunytak el, és pozitív volt a korona vírus tesztjük.
2020. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Te egyedül vagy ilyen hülye vagy fogják a kezed?
2020. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Régóta tudott dolog, hogy a statisztikák hazugságok, pláne amit a magyar vezetés gyárt. Igen, azt is beleszámolják akit a zebrán ütöttek el és pozitív volt. Azt viszont nem akit hazazavartak a kórházból a hülyeség miatt miközben negatív volt.
2020. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
másfél hónap alatt meghalt 300, idős, krónikus beteg ember, egy légúti fertőzésben. Ebben semmi nagy szám nincs. Nálunk ez a járvány eddig kb. nudli. Ennyi embert az influenza is lazán elvisz, csak az le van sz.rva.
2020. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az idős, krónikus betegek mellett olyanokat látok, akiknek nem feltétlenül krónikus betegségük volt, de más egészségügyi problémával együtt volt jelen ez a vírus.

Például van egy 41 éves férfi a halottak között, akinél bakteriális fertőzés, vérmérgezés és bélgyulladás szerepel. Bélgyulladást okozhat bakteriális fertőzés, vérmérgezés meg egy sebtől is lehet (anyámnak tesóm születését követően lett vérmérgezése orvosi műhiba miatt, nem sokon múlt, hogy nem halt meg, és akkor még nem volt internet és mobiltelefon). Ezek egyike sem feltétlenül évekig húzódó dolog, na most erre rájön egy vírus is...

2020. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem értem miért nem lehet felfogni egyeseknek hogy azért állunk úgy ahogy mert viszonylag időben meglépték a korlatozásokat??

Nem a magyar szerencse elhiheted.

Intézkedés nélkül tarthatnánk olasz példánál is, és továbbra is vigyázni kell mert a vírus nem tűnt el! Csak nem lehet ezt tovább folytatni az ilyen agyatlan birkák miatt, akik nem fogják fel hogy a saját érdeke otthon maradni (munkán kívül)

2020. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Végre elkezdenek szélesebb körben tesztelni, úgyhogy valósabb adatokat tudhatunk majd az eddigi számoknál. Ha kapok felkérést, én biztosan élek a lehetőséggel.
2020. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!