Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges ez? Picit sürgős.

Lehetséges ez? Picit sürgős.

Figyelt kérdés
4 napja vagyok vírusos beteg, de kezdek kilábalni belőle, ma márcsak köhögtem, és lerakódott dolgokat tettem ki a szervezetemből. Viszont anyukám beteg lett, gondolom miattam. Itt van mellettem majdnem egésznap, egy levegőn, lehetséges, hogy visszakapom a betegséget, vagy erősödik nálam? Sürgősnek azért érzem, mert mellette kell majd aludnom, és nem tudunk máshol..

2017. jan. 8. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez az immunrendszered erősségétől függ leginkább. Ha eléggé felerősödik, megvéd a visszaeséstől. De ha a beteggel vagy egy környezetben, fennáll a kockázat.

Egy C-vitamin kúra segíthet, mindkettőtöknek.

2017. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb rá az esélyed, így hogy beteg voltál. Ugyanis ha már gyógyulsz, akkor a szervezeted elkezdte a vírus legyűrését azaz termeli az ellenszert (ha gyógyszeres segítség van akkor is). Persze ettől még visszafertőződhetsz.
2017. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer elkaptad, akkor szinte biztosan immunis vagy az adott vírusra, vissza általában a gyenge immunrendszerű egyének kapják. Hangsúlyozom, általában, a közös légtér nagyban növeli az esélyt.
2017. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!! C-vitamin kúrán belül, mint tablettás vitamin?
2017. jan. 8. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen tablettára gondoltam, mert most egy nagy dózisra lenne szükség, amihez természetes úton nem igen jutsz.
2017. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ehhez nem tudok hozzájutni szerintem :/ De köszönöm, reggel első dolgom, hogy szellőztessek a szobába, olyan 7-8 körül! Köszönöm a válaszokat, további szép estét nektek! :)
2017. jan. 8. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Lábhoz feküdj, vagy a földre ágyazz magadnak! Ha van szájmaszkod, akkor vedd fel!
2017. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!