Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a véleményetek erről a...

Manly kérdése:

Mi a véleményetek erről a Covid fertőzésről, járványról? Meddig tarthat még?

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 10:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%

Kedves manly!

Nyugodjál meg, már csak pár nap és vége.

2020. máj. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fog megszűnni napok alatt. A korlátozások enyhítése is korai.Emelkedik a fertőzöttek száma és pont most lehet mászkálni pl bevásárló központokba. Ez nagy hiba.
2020. máj. 5. 10:37
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Évekig itt lesz közöttünk sajnos
2020. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az első naptól kezdve ugyanaz a véleményem; egy nagy tömeghisztéria az egész. Mo-on meghalt 500 ember? Na, ne röhögtessük ki magunkat! Egy valamirevaló influenzába tízezrek halnak meg! Az Egyesült államokban gyógyszer túladagolásba annyian halnak meg évente, hogy egy Visegrád nagyságú város 2 naponta kihalna!

2005-ben százezres fácántelepet gázosítottunk el a madárinfluenza miatt. 10 méterrel arrébb, a kerítésen kívül meg vígan éltek a fácánok, és kutya bajuk sem volt. Tudod, miért? Mert azok a természetes élelmüket ették továbbra is, nem pedig tápot, és ezért rendben működött a sejtes immunitásuk. Ebbe aa szarba is csak azok halnak bele (ha egyáltalán ebbe halnak bele), akiknek az egyéb betegségeik miatt padlón van az immunrendszerük.

2020. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nekem az is furcsa, hogy emelkedik a statisztika és pont most kezdik lazítani a korlátozásokat.
2020. máj. 6. 20:48
 6/20 anonim válasza:
100%
hol emelkedik? a fertőzöttek száma csökken, nem mellesleg egyetértek az előző válaszolóval, tömeghisztéria túl nagy. és ez addig marad itt ameddig nincsen ellenszere, de nincsen világvége nem tudom mit kell mindenkinek túlgondolnia ezt az egészet
2020. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Pánikkeltés a köbön. 2017-ben idehaza január-februárban 27 ezren haltak meg influenzában és annak szövődményeiben. Most pedig 2 hónap alatt meghalt kb 350 fő? Miről beszélünk? Akkor a kutya nem tett semmi óvintézkedést.. Ja, az influenzát ismeri mindenki, az nem mumus, arra "elvileg" van védőoltás.. Másrészről, akik idehaza meghaltak, meg kellene nézni a statisztikát milyen betegségük volt mellette: Traumás fejsérülés, ilyen daganat, olyan daganat, szívelégtelenség, stroke, veseleállás stb stb.. Ráadásul nagyrészük 90 év feletti, nekik már megváltás volt a halál.. Másrészről miért nem beszélnek arról, hogy a koronavírus volt-e a felelős a halálukért, csak annyit írnak-mondanak, koronavírussal fertőzött hunyt el, nem azt, hogy abban haltak meg. Teszem azt engem elüt egy autó, aztán kiderül h bennem volt a vírus, a statisztikában az lesz: újabb koronavírussal fertőzött hunyt el. Valóban, csak nem épp amiatt.. Itt Szabolcs megyében április elején volt kb 25 fertőzött, most 2 hete még mindíg 47.. Miért nem merik kiírni a tisztelt okosok, hogy mennyi az aktív fertőzött? Lehet már itt az aktív esetek száma 5, mivel azalatt a hónap alatt míg 25-ről 46-re nőtt már felgyógyult midenki.. Riogatás és pánikkeltés az megvan, nem is kicsit.. Továbbá azt se tudják miként hazudjanak a médiában, az esetek 80%-a tünetmentes, a további 20% szorul kórházi kezelésre, ellenben mit mondanak a médiában? Idehaza az aktív betegek száma kb 2000 fő, ebből 1000 fő kórházban.. Nem voltam túl jó matekból de az közel sem 20%.. Saját magukat hazudtolják meg nyilvánosan..
2020. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Na végre valaki! Biz' isten sajnálom, hogy csak egy zöld praclit lehet nyomni, kedves utolsó.
2020. máj. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Jelenleg stagnál és a főváros a legérintettebb.
2020. máj. 8. 19:43
 10/20 anonim válasza:
58%

Már mindenki a végét várja ennek az egésznek, én is.

Egy dolgot nagyon nem értek a hivatalos koronavírus honlapban, miért nem képesek megyék szintjén kiírni az aktív betegek, gyógyultak, elhunytak számát mint az összes fertőzött esetében, ez elég furcsa.

Ebben #7-nek igaza van, sok megye esetében 0 vagy ahhoz közeli lenne az aktív betegek száma jelen pillanatban, pl. Vas megye esetén 1 hónapja 14-en áll a számláló, vagyis azóta nincs új beteg.

2020. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!