Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2009-ben a H1N1 miatt mekkora...

2009-ben a H1N1 miatt mekkora volt a felhajtás? Esetleg én is elkaphattam akkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2008 és 2012 között felhőtlen főiskolás éveimet éltem, és az emlékeimben egyáltalán nincs meg, hogy a H1N1 járvány miatt volt-e médiafelhajtás, voltak-e korlátozások. Mondjuk a keddenként fősulis bulin ennek nyomát sem láttam. :) Viszont: A 2009-es bajai EFOTT után nagyon csúnya tüdőgyulladást kaptam. Doki szerint valami vírusos volt, de H1N1-ről nem volt szó. Felírt 1 vagy 2 gyógyszert, egy hét alatt rendbe jöttem. De se előtte, se azóta nem voltam olyan beteg! Ez lehetett akkor H1N1?



2020. máj. 8. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Nem unod még?
2020. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem azok pörögnek folyamatosan ezen a témán, akik betartják a szabályokat, hanem ti hisztiztek ezen, akik szerint bagatell az egész...
2020. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Médiafelhajtás volt, kórházlátogatási tilalom volt, ez valószínűleg egy főiskolást olyan nagyon nem érdekelt akkor.

Lehettél H1N1-es.

10 év alatt annyit mutálódott a vírus, hogy nyugodtan elkaphatod megint.

2020. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Srácok! Nem bagatellizálom az egészet, csupán feltettem egy kérdést. És mivel nincsenek emlékem az akkori helyzetről, azért kérdezem, hogy mások hogy emlékeznek rá.


Az EFOTT utáni tüdőgyulladás is így jutott eszembe, akkor ráfogtam arra, hogy tuti azért van, részegen elaludtam a sátor mellett és rohadtul megfáztam.

2020. máj. 8. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!