Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyre jobban lehet látni hogy...

Egyre jobban lehet látni hogy tévedtek a tudósok és a koronavirus járványt nem csak lassítani lehet hanem megállítani is?

Figyelt kérdés

Egy szakértői, egy modell nem gondolta azt hogy a járvány ennyire csökkenjen ilyen kevés esetszámmal így nagy esély van hogy a világból el fog tűnni a vírus..

Ugyanis minden modell jóval későbbre júliusra tették a tetőzést...


2020. máj. 12. 09:15
1 2 3
 21/26 Barbell Deadlift ***** válasza:

"Hát pedig de! Miért szerinted tünetmentesek? Te is eléggé hülye vagy, ne gondold milyen okos vagy! Valószínűleg tünetmentesek voltak... ezt te sem gondolod komolyan? Akkor a kisujjukból szopták ki hogy esetleg koronavírusos? Fúú te..."


Nem, nem mondtam, hogy tünetmentesek, látom szöveget sem tudsz értelmezni. Kijelentetted, hogy 3300 embernek volt tünete. Ez nem igaz, rengeteg embert diagnosztizáltak, akik mégis tünetmentesek voltak (pl. a komplett úszóválogatottunk). Tehát tényszerűen baromságokat hordasz össze megint, és az én tudásomat vonod közben kétsége...Szerintem ne ásd mélyebbre a gödröd, amiben éppen állsz.

2020. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Őket is valamiért tesztelték, nem azért mert azt csiripelték a madarak.. te pedig ne csessz fel mégjobban azzal az okostojás fejeddel köszi. Inkább ne is válaszolj mert hiába írunk bármit, te vagy az közülünk aki csak azt látja amit ő akar. Attól mert te hatost látsz, az az én szemszögemből kilences, hiába vitatkozol.
2020. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Barbell Deadlift ***** válasza:

Igen, valamiért tesztelték, pl. mert külföldön jártak, vagy közvetlen a környezetükből került ki fertőzött. Te hol voltál az elmúlt 2 hónapban?

Ez nem szemszög kérdése, te tényeket próbálsz meghazudtolni, hogy alátámaszd az igazad.

2020. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
ok szia
2020. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Barbell Deadlift ***** válasza:
Szia.
2020. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Igazad van, látszik hogy jobban értesz hozzá. Te ezzel foglalkozol? Vagy csak a hobbid?
2020. máj. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!