Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor mégsem fogja...

Most akkor mégsem fogja megfertőzni az új koronavírus a lakosság 60 - 70 százalékát?

Figyelt kérdés

[link]



Egy időben ez volt elterjedve hogy át fog menni a lakosság 70%án ez a vírus és nem lehet semmit tenni ellene, így több százezer halott lesz Magyarországon is, én akkor ijesztgetésnek gondoltam ezt és tényleg megijedtem, hogy át fog menni a lakosság 70%án, de most jobban azt mondják a kutatók hogy nyájimmunítás nem működik mert most is Nálunk két százalékot sem érte el az átfertőzöttség és már csökken is a járvány, akkor tényleg csak egy ijesztgetés volt ez?


2020. máj. 14. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Megfertőzheti és a megfertőzi között óriási a különbség. A járvány következő hullámára is ugyanúgy igaz.
2020. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!