Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Angliában hasmenésre milyen...

Angliában hasmenésre milyen gyógyszer jó?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim szerint itt inkább a kommersz cuccokat nyomják amik nem jók semmire, a túl hatékony gyógyszerek gyakorlatilag be vannak tiltva.


Otthon anno anyukám növérként Chlorinaldol tartalmú gyógyszert adott ami pillanatok alatt lecsillapította a tüneteim.


ápr. 23. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Minden országban teljesen jó a széntabletta
ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Immodium, széntabletta a gyerekeknek meg a gyógyszerérzékenyeknek való! Én simán feketére festem a retyót tőle és ennyi megy tovább a hasam!

De két szem immodium aztán három napig semmi, és a végét flexxel kell levágni ha kijön!

ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2


Az Immodium sem antibakteriális, fertőtlenítő hatású tudtommal. Csak kiszívja a folyadékot a beleidből.

ápr. 24. 08:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Széntabletta. Ha viszont a hasmenés nálad krónikus (rendszeres, tehát nem arról van szó, hogy évente párszor rossz étkezés vagy vírusfertőzés következtében történik), akkor az étkezéseddel van baj és/vagy valami emésztőszervi problémád van, és ki kell vizsgáltatni.
ápr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a simaizmot nyugtatja le így kevesebb bélmozgás lesz amitől javul a víz visszaszívás. Akárhogy is, nekem jobban működik mint a széntabi.
ápr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 van nyilván..

Túl negyvenen, üditőzve húsevősen 5 év bagózás után ...


De nekem belefér, nem járkálok a nemzeti halálgyárakba, mivel simán "rászednek" ha látják, hogy nem vagy szakavatott! Nem szaporítom a WHO statisztikát sem, jónéhány magyar egészségügyi kezelési protokollal meg egyszerűen nem értek egyet!

ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os: ja, nekem mindegy, ha te szeretsz szenvedni. :D Mondanám, hogy legalább nem foglalod előlem a helyeket az állami ellátásban, de mivel a magyar eü általános állapotáról egyezik a véleményünk, én többnyire nem oda járok, szóval még ez is mindegy.
ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szivesen előreengedlek, még a ravatalon is 😊


Mellesleg semmi bajom és rendszeres gyógyszerfogyasztó sem vagyok!

ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!