Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ismer itt valaki bárkit...

Ismer itt valaki bárkit személyesen, aki igazoltan koronavírusos, vagy az volt?

Figyelt kérdés
Mennyi idős, van-e más betegsége? Volt tünete? Hogy viselte? Vajon hol kaphatta el? Már jól van?
2020. máj. 21. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hozzátartozómnak lett pozitív a tesztje. A munkahelyén tesztelték, abszolút semmi tünete nem volt, ha nem tesztelték volna, észre sem vette volna. Kizárásos alapon a munkahelyén vagy bevásárlás közben kaphatta el, valószínűbb a bevásárlás, mert többnyire egyedül dolgozik egy irodában, nem nagyon volt senki a közelében és a kollégái tesztje is negatív volt. Teljesen jól van, eddig is jól volt.
2020. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is pozitiv lett a tesztem, még mindig betegállományban vagyok, mert az eü-ben dolgozom. 2 napig lázas voltam, ennyi tünetem volt. 47 éves vagyok és nincs más betegségem.Egy fertözött kollégától kaptam el, akinek akkor még nem volt tünete. Már napok óta jól vagyok, semmi komolyabb tünetem nincs. Az egyetlen, amit a koronához tudok kötni az a szaglás elvesztése.
2020. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Személyesen nem. Anyámnak a tágabb ismeretségi körében van egy idős, 80 feletti házaspár, akik elkapták, de szerencsére meggyógyultak.

Ezt leszámítva csak a szokásos "a haver ismer valakit..." című történeteim vannak.

2020. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Krónikus beteg Nagymamámnál lógott a levegőben, hogy lehet, hogy elkapta mert egyik este rosszul lett és arra az osztályra szállították be ahol a covidosok is voltak. (Gondolom gyanús volt....), de végül szerencsére nem kapta el, ott se, két pozitív teszt kellett, pár nap után haza is engedték.
2020. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szeiff ***** válasza:

#4 Kis szőrszál hasogatás.

Már mint két negatív teszt kellett. A pozitív az IQ tesztnél jó.

2020. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszi #5, a válasz elküldése után eszembe jutott nekem is, hogy elírtam, természetesen negatív :)



/ha már átment egy jelentős változáson az oldal akkor lehetővé tehetnék még mondjuk az utólagos válasz szerkesztést is.../

2020. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szeiff ***** válasza:
Egyet értek #6. Már én is szúrtam el, és bosszantott, hogy nem lehet javítani.
2020. máj. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen.

A fiatalabb mar jobban van, a 70 koruli nem annyira. Lazasak 1-2 hete. Utobinak biztos van baja a kora miatt, mozgasszervi mindenképpen, az régóta, meg elhízott is elegge.

2020. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!