Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam Hiv-et? Aprilis...

Elkaphattam Hiv-et? Aprilis 3.an csokoloztam egy lannyal, nagyjabol 2percnyi csokolozasrol van szo semmi vadulas. Nagyon hipochonder vagyok, es nagyon felek mert megoszlanak a velemenyek, tobbit lent

Figyelt kérdés

Az inyem verzik neha mikor mosom a fogam tehat nehany kutatas alapjan elvileg lehetseges lenne, mashol meg azt irjak hogy nem tortent meg a tortenelemben olyan feljegyzett eset amikor valaki igy kapta vna el.

Masik kerdes ugye ez aprilis 3.an tortent, 2.an mennek csinalni egy gyorstesztet, tehat elvileg 28nap letelne, de van ahol 8hetet irnak, egyebkent az ilyen helyeken is ugy kerdezik hogy eltelt e a 28 nap (ablakperiodus) egyebkent a lany akivel megtortent ez nem mondhato ilyen olyan lanynak meg csak sok partnere se volt meg semmi csak egy csavoval kozosult eddig gumi nelkul ennyit tudok, koszi a valaszokat elegge be vagyok tojva.



ápr. 27. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Szóval a lány nem hiv-es csak te gondolod valamiért?
ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
A lány Hív pozitív, vagy mitöl ijedezel?
ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hives
ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem nem hives, csak hipochonder vagyok es amig nem tudok senkirol semmi biztosat addig ez van, nem ez az elso eset sajnos tenyleg beteg vagyok de nem segit semmi ezugyben sajnos
ápr. 27. 21:42
 5/15 A kérdező kommentje:
Illetve nemtudom hogy az e 99,9%ra mondanam hogy nem az
ápr. 27. 21:42
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Esélyes igen. Menj tesztre
ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok örömed lesz a párkapcsolatokban, ha ilyeneken agyalsz!

Nem kell össze-vissza szexelni, és gumit használj, ha nem állandó a partnered. Tudomásom szerint nyállal nem terjed ez a kórság, A leírtak szerint nem kaphattad el, már csak azért sem, mert a lány sem fertőzött.

ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vagy hives, mert lehetetlen így elkapni.
ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Így nem terjed a HIV. A fent leírt módon nem lehet elkapni.
ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Így tuti nem kaptad el.
ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!