Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet vakbélgyulladás? SOS!

Ez lehet vakbélgyulladás? SOS!

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok, változó kedvem van. Ma reggel reggeliztem mákos kalácsot tejjel. Azóta éreztem fájdalmat a ball felin, aztán átment a jobb felire. De jobban éreztem a fájdalmat a ball oldalamon. Aztán ebédeltem, jobb volt, de nem érzem magam a bőrömben. Hányingerem van. Most diétát tartok.

Hallottam, hogy ha beveszek pancreolan tablettát, vagy akármilyen tablettát, át fakadhatnak a beleim.

Járok nagyra, de félek, hogy mi lehet ez. Kérlek segítsetek!!


Mi lehet ez? Mit tegyek?


2020. máj. 22. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet képernyőn keresztül megmondani. Lehet vírusfertőzés, vagy ezer egyéb dolog, nem lehet egyiket se kizárni. Ha nem javulna, menj sürgősségire. Főleg ha a köldököd alatt jobb oldalon nyomkodva fàj, vagy kellemetlen hátonfekve felemelni a jobb lábad.
2020. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vakbélgyulladás nagyon-nagyon fáj és azonnali kezelést igényel.
2020. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez mi lehet?
2020. máj. 22. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Menj el orvoshoz talán.
2020. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert félek, hogy hasnyálmirigy
2020. máj. 22. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindjárt végznek neked egy távultrahangot..ja nem... Menj orvoshoz!
2020. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!