Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egészséges embernek lehetnek...

Egészséges embernek lehetnek zöld színű foltok az orrváladékában?

Figyelt kérdés
Átlátszó orrváladék, amiben zöld színű sűrűbb "pecsétek" vannak. Ez mindenképp fertőzésre utal? Kb. féléve van ez nálam.
2020. jún. 4. 08:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az elszíneződés általában baktériumok jelenlétére utal, de az emberi szervezet alapvetően tele van baktériumokkal. Ha nem okoz problémát szerintem nem feltétlenül kell vele foglalkozni.
2020. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szokott fájni a fejem és az arcom/orrnyergem környéke. Nem tudom, hogy összefügg-e.
2020. jún. 4. 09:03
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Melléküreggyulladás. A fejfájás és a zöld trutyi egyértelműen mutatja.
2020. jún. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Enyhébb gyulladás. Homlok, vagy arcüreggyulladás. Vagy ezek "utóhatása"
2020. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Félév alatt nem kellett volna elmúlnia vagy még komolyabb tüneteket okozni? Láz vagy irgalmatlan fájdalom?
2020. jún. 4. 09:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen hosszú ideig nincs gyulladás, főleg minden más tünet nélkül. Lehet portól, virágportól. Nincs valami allergiád?
2020. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincs elvileg és ez még télen kezdődött. Azóta havi rendszerességgel jön elő a "fejfájásroham", ami azt jelenti, hogy pár hétig sokat fáj, aztán hetekig semennyire, a zöld orrváladék pedig napi 1-2x van.
2020. jún. 4. 09:32
 8/15 A kérdező kommentje:
Az orrom is olyan, hogy egy nap sokszor be van dugulva és ritkán szelel mindkettő.
2020. jún. 4. 09:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor menj el fül-orr-gégészetre, és kiderül. Vesznek kenetet és abból kiderül, hogy van-e valami baktérium, vírus. Vagy azt is látják, ha más probléma van. Pl. nekem az orrsövényemmel van gond, és ezért szokott folyni, akkor is, ha semmi betegségem nincs.
2020. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Voltam már, kaptam röntgen beutalót, de még nem jutottam be.
2020. jún. 4. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!