Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mi lehet?

Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Nos,nagyon sok nyirokcsomóval kapcsolatos kérdést olvastam már az oldalon. Hétfőn megyek az enyémmel dokihoz biztos,ami biztos. A lényeg,hogy már korábban kb 1 éve mikor a nyakamat tapogattam masszírozgattam,mélyebben kitapintottam egy kis mozgatható rugalmas nyirokcsomót a jobb oldaln szabad szemmel nem látható,csak ha nagyon megtapogatja valaki a nyakamat akkor érezhető. Viszont e mellett a nyakam vagy a tarkóm tájékán ugyanolyan vonalban kitapintottam két gömbszerű valamit,3-4 cm max, de azt nem tudom,hogy az most valamilyen izom vagy csont vagy nyirokcsomó.Azok se láthatóak szabad szemmel és csak akkor érezhetőek ha jobban meg van tapogatva. Nem tapasztaltam se növekedést se semmit az elmúlt idők alatt. Szóval ha normál állapotba valaki jobban megtapintaná a nyakam nem érezné csak ha lényegesen belemasszírozna úgymond.

2020. jún. 6. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Az a tanácsom, hogy a gyakorikérdésekre ne írj ki az egészségeddel kapcsolatos kérdéseket, hacsak nem táplálkozásról van szó, vagy mozgásról mert annyi itt az okos, és hozzáértő ember, hogy pár napon belül 5 eltérő betegséged lesz hirtelen.
2020. jún. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!