Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek tüdő gyulladásom...

Szerintetek tüdő gyulladásom van? Kérlek értelemes válszokat adjatok! A kérdésim lent vannak!

Figyelt kérdés
Na szóval 1 hete vettem észre hogy minden este 18:00-tol amikor veszem a levegőt elkezd fájni a hátam és a hasam de ezek a fájdalmak 15-20 perc után elmúlnak. nem fáj a tüdőm és sem a mellkasom. És semmi lázam nincs és nem köhögök egyáltalán. ezeken kívűl ezt elszeretnem mondani hogy: Most jelenleg mamánál és tatámnál vagyok mert mind 2 szülőm magyarországon vannak dolgozni (romániai vagyok) ők midnid 18:00-kor szoktak cigarettázni és amikor elszívták a cigarettájuak azután kezdődnek ezek a fájdalmaim hogy a amikor levegőt veszek elkezd fájni a hátam és a hasam de 15-20perc után elmúlnak a fájdalmak és egész reggelig semmi fajdalmam sincs. És napközben nem vagyok úgy mint amiket leírtam csak midben este 18kor amikor cigizik mamám és tatám. Szerintetek tüdő gyulladásom van vagy mas lehet? Előre köszönöm a válszát annak aki ír

2020. jún. 23. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
vonulj ki a szobából amig füstölnek majd szellőztesd ki a szobákat
2020. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tüdőgyulladás. Mikor nekem tüdőgyulladásom volt, úgy köhögtem, hogy 4-5 napig éjszaka szinte egyáltalán nem is tudtam aludni tőle. Persze a tünetek mindenkinél másak lehetnek, de szerintem ha komolyabb a baj, akkor azt egyértelműen észre vennéd. Szerintem szimplán szellőztess ki miután a nagyszüleid végeztek a cigizéssel.
2020. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nincs tüdőgyulladásod
2020. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a cigi füst vált ki a tüdőből alergiát.

Èppen ezèrt megfigyelheted,hogy probábol más időszakban is menj oda ahol dohányoznak ès ha ismètlődik az eset,akkor alergia.Ès irása fel taveghyl tablettát.

Gyógyulást.

2020. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!