Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van valami amivel gyorsan...

Van valami amivel gyorsan elmúlna a megfázás?

Figyelt kérdés
De nem gyógyszer, mert azok engem csak egy hét alatt gyógyítanak meg...Szombaton randim lesz, első randi még eddig nem találkoztunk és ezt is nagyon nehéz volt egyeztetni..
2008. nov. 25. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Forró citromos tea, sok takaró alatt sok alvás!! Nekem ez szokott bejönni!
2008. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Napi 200-300mg c-vitamin

engem mindig ez tesz helyre, 2-3 nap alatt

Jobbulás!:)

2008. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nah akkor, íme az én kúrám: reggel 2 evőkanál akácméz éhgyomorra, napközben sok forró citromos tea, este fürdés előtt kamillateát főzz egy jó nagy fazékban, öntsd egy lavórba, hajolj fölé és takard le a fejedet egy nagy törölközővel úgy hogy a lavórt is beborítsa és ne szökjön meg a forró kamillás pára, így inhalálj vagy fél órát(nyitott szájjal, jó mélyeket lélegezve), aztán forró zuhany és mars az ágyba.
2008. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Mindet kipróbálom, abból baj nem lehet:D
2008. nov. 25. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem 3-4 dl vörösbor hoz rendbe ilyenkor pár nap alatt.
2009. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!