Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek még meddig lesz...

Szerintetek még meddig lesz jelen a koronavírus és a szigorítások?

Figyelt kérdés

én azt tippelem, jövő nyárra nem lesz már semmi.

de legyen igazam.


2020. júl. 26. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó lehet a tipp. Mire elkészül a vakcina és mire minden országba eljut, mire beoltanak mindekit.... ez még hosszú hónapokig eltart.
2020. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Addigra tényleg esélyes, hogy sikerül lezárni ezt az ügyet. De persze nem 100%.


Meg lehet, hogy bizonyos normákban változás lép be, például ezentúl ha láthatóan náthás, taknyos, influenzás vagy, és maszk nélkül szállsz a villamosra, akkor szúrós pillantásokra számíthatsz, vagy akár még büntetésre, leszállításra is. Lehet, hogy az influenzaszezonban normává válik a maszk, ahogy a távolkeleti zsúfolt városokban most is az.

2020. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lillav válasza:
100%

Én 2020 szilveszterén már a felejtésre akarok koccintani :D

Komolyra fordítva a szót, a szigorítások szerintem nem sokáig lesznek (kivitelezhetetlen, mert nem bírja pénzzel az ország, az emberek). Derék politikusainknak tudnia kell, hogy a családját eltartani nem tudó, kilátástalan helyzetben lévő ember nem fog gondolkodni, nem fogod neki megmagyarázni, hogy de vigyázzunk egymásra, az rájuk dönti a parlamentet. Maga a vírus nem tudom meddig, de félni nem kell, az cseszi el az ember életét. Én is tudok úgy lenni, hogy elővigyázatos is vagyok de a bokámat sem fosom össze. Arany középút...

2020. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!