Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy ez korona?

Lehetséges hogy ez korona?

Figyelt kérdés
Nagyon gyengének, fáradtnak érzem magam szerda óta, akkor vettem be 2 fájdalomcsillapítót, utána jól voltam. Csütörtökön ugyanez, akkor edzést sem bírtam, pedig nagyon nem jellemző rám. Ma mar 2 fájdalomcsillapítót szedtem be, pedig csak 7 óra múlt kicsivel. A fejfájásom ettől elmúlt, de attol meg szarul vagyok.

2020. aug. 7. 07:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá, hogy szerintem hőemelkedésem is van, de ezt később tudom megmérni
2020. aug. 7. 07:17
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalomcsillapítók tömése helyett felhívhatnád mondjuk az orvosod, többet érne
2020. aug. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Hát, amikor nekem volt, akkor 1. a sima, mezei fájdalomcsillapító kb. halottnak a csók lett volna, 2. nemhogy nem bírtam volna az edzést, de az ágyból sem tudtam kikelni két napig, tehát elkezdeni sem lett volna sem erőm, sem kedvem, 3. nem "lehet, hogy hőemelkedésem" volt, hanem 39,6 °C lázam, és olyan remegés, hogy izomgörcsöket kaptam...


De ettől még persze lehet, hogy valakit nem kap el ennyire.


De a tied inkább hangzik megfázásnak, mint bármi másnak. Azért egy teszt jó lenne, addig meg inkább ne menj közösségbe.

2020. aug. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Most megpróbálok kicsit ,,szakmaian” gondolkodni, mert apukám orvos így rám is ragadt valami.

Valószínűbb, hogy ez csak egy megfázás, mint hogy koronavírus, ami többekközt az itthoni fertőzésszámból is adódik. Amit a #3 mondott az úgy baromság, ahogy van, kivétel az, hogy menj el teszteltetni. Kedves #3! Lehet hogy te nagyon rosszul voltál, de az nagyon nem azt jelenti, hogy ő nem lehetne covid-os. Hazajöttem márciusban Amerikából, majd elmentem teszteltetni. Semmi bajom nem volt, tényleg nem köhögtem, lázam sem volt, mégis pozitív lett. Nem mindenki szervezete ugyan úgy regál egy vírusra. Ez az antitestek számától, kortól, genetikától is függhet. Kérdező! A fájdalomcsillapítót szintúgy felejtsd el! Azt arra találták ki, hogyha lázas vagy, vagy már nagyon erős fájdalmad van, akkor be veszel egy szemet. Ha rossz a közérzeted és gyenge vagy, akkor egy dolgot tudsz csinálni: pihenni. Azért tényleg menj el egy orvoshoz, esteleg teszteltesd magad, hőt mindenképp mérjél.

2020. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Te meg azért ne hidd, hogy orvos vagy attól, hogy apukád orvos...
2020. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld, nem hiszem, de úgylátom nálad okosabb vagyok...
2020. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Csak azert, mert valakit nem ugy kap el, ne mondjuk mar, hogy nen korona,mert az durva lehet csak. Foleg, ha utana azt irjuk, hogy nem.
2020. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

És én talán nem úgy fejeztem be a szöveget, hogy 'lehet, hogy valakit nem így kap el'?


Neked annyi a lényeg, hogy beleköss másba, minden ok nélkül akár. Gyakorlatilag ugyanazt írtad, amit én (szerinted is inkább megfázásnak tűnik), de azért még lehülyéztél mellé.

2020. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Szia #3/#8!

#4 vagyok és nagyon nem én írtam a 7. választ, viszont nagyon igazat adok neki. Amúgy nagon nem azt írtam amit te, mert te csak hisztiztél, hogy neked milyen rossz volt és nem sok segítséget adtál szegény kérdezőnek. És nem, ismétlem NEM hülyéztelek le!

2020. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez szerinted hiszti, akkor gratulálok a szövegértelmezési képességedhez, vagyis inkább annak hiányához.


Én megnyugtatni akartam a Kérdezőt, hogy azért ne essen pánikba, mert ez nem valószínű, hogy az.

2020. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!