Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt olyan akinek mandulakövei...

Volt olyan akinek mandulakövei (vagy saját kérésre) miatt szedték ki a garatmanduláit?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 20:28
 1/6 striga ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék, ritkán nekem is előfordul a mandulakő, de ha nem muszáj nem szeretném kivetetni a manduláimat, sok meghűléses betegséget ki fognak.
2020. aug. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem emiatt konkrétan nem vennék ki, már nagyon sokszor voltam emiatt orvosnál, de mondta hogy saját kérésemre kiműthetik megadta a telefonszámot is stbstb.

Én nagyon örülnék, ha kivennék és megszűnne ez a sok mandulakő...

2020. aug. 9. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Visszatérő köveid vannak vagy csak néha egy-egy?
2020. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen! Rendszeresen, van hogy egy lyukból 3-4 jön ki.
2020. aug. 23. 21:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szájhigéniád rendben van, kinyomod/mosod a köveket rendesen otthon?

Nekem is sokat volt, de mióta nyomom őket meg jobban mosom a számat (és iszok kamillateát) azóta nincsen.

2021. jan. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen! Rendszeresen mostam fogat, szájvíz, félévente fogorvos úgyhogy azzal minden rendben volt! :)

A kérdésem megírása után 1 hónapra kiműtötték a mandulaimat, mert krónikus mandula gyulladasom volt!

2021. jan. 28. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!