Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A HIV-vírust el tudja kapni...

A HIV-vírust el tudja kapni az ember saját magától?

Figyelt kérdés

Lehetséges?

Pl. önkielégítés során vagy valami baleset következtében a saját vére visszajut a szervezetébe.


2020. ápr. 29. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Te nekifutas nelkul vagy ennyire hulye, vagy kulon edzest tartasz reggelente?


Ha valaki mar HIV fertozott, az hogyan 'kapja el' ujra, barmilyen forrasbol is? Duplan fertozott lesz, vagy hogy?

2020. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki még nem HIV-vírus fertőzött, akkor saját magától el tudja kapni?
2020. ápr. 29. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
????? Ne etesd a trollt!
2020. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Hogy tudná te szerencsecsomag? Te el tudsz kapni egy leeső labdát úgy, hogy nem dobtad fel?
2020. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
én sejtem mire gondolhat a kérdező. szerintem arra érti ha valaki legyőzte a HÍV-et akkor immunis lesz-e a kórral szemben. tehát elkaphatja e megint.
2020. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
#5 nem, nem ugy ertette. Ugy ertette, hogy sajat magat meg tudj-e fertozni. Erted, azt a szervezetet, ami amugy fertozott, sajat magaval ujra megfertozni.
2020. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
de ennek lenne is értelme amit én írtam
2020. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

? Ezt nem gondoltad át!


Hiv vírust csak fertőzött embertől lehet elkapni.


Ha te nem vagy fertőzött, akkor a te véredben nincs Hiv. Akkor mi is a probléma?


Vagy azt hiszed, hogy mindenki vérében benne van, vagy mit gondolsz? Komolyan nem értem.... Fejtsd ki, kérlek!

2020. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!