Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikum kúra után ez...

Antibiotikum kúra után ez normális?

Figyelt kérdés

Volt egy légúti fertőzésem, amire a doki felírt antibiotikumot.

Viszont ahogy kezdett fogyni a gyógyszer,napi szinten volt hasmenésem.

Azután olyan diszkomfort érzés odalent,majd végbél tájéki viszketés. A tüneteim közé sorolom még a hüvelyi folyvást,ami fehér sűrűbb.

Szerintem candida gomba.

Mit tehetek ellene? Van valami amivel könnyíthetek ezeken a tüneteken?

Valaki járt már így?


2020. aug. 10. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az antibiotikumtól nekem is mindig hüvelygombám lesz, de ez rajta is van a tájékoztatókon általában! Szedni kell mellé Probiotikumot és nekem olyankor nem szokott ilyen problémám fellépni Ja és nekem is a Fül-Orr-Gégészeti problémáimra szedett antibiotikum után szokott ez kijönni!
2020. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mit írt a betegtájékoztatója?
2020. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már maga az antibiotikum se normális! Aki felírja, még kevésbé. (Sajnos a doki nem tehet mást.)

Az antibiotikum nagy gyilkosa a bélflórának. A beleidben 10x annyi baci teszi a dolgát, mint ahány sejted létezik az egész testedben. Ha ezek közt szétcsap az antibiotikum, képzelheted, mi marad utána. Emellett a mai nyugati étrend is megteszi a hatását, és kész a gebasz.

A tüneteid tehát teljesen az "elvárt" eredményt mutatják.

2020. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!