Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nyaki gerincsérv miatt izzadha...

Nyaki gerincsérv miatt izzadhatok?

Figyelt kérdés

decemberben megfájdult a nyakam nagyon durván, voltam MRI-n, CV-CVI csigolyám nem néz ki túl jól, azóta sokat javult, éles fájdalmam nincs már nagyon, vállamba néha érzek zsibbadást, voltam több helyen is gyógytornán.


Viszont mostanában teljesen véletlenszerűen izzadok a homlokomon amikor nem kéne, éjszaka is, teljesen indokolatlanul, ez lehet amiatt?


27 éves vagyok, nem nagyon tudom mit tudnék tenni, lehet meg fogom műteni, valakinek van valami tanácsa mit lehet tenni? A gyógytornák néha azt hiszem hogy érnek valamit máskor meg azt hogy nem.



2020. aug. 16. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Majd szép lassan a porckorongok elmeszesednek,még a fájdalom is megszünhet.Nem olyan egyszerű ám ezeknek a műtéte,mint egy gerincé.

A p.korongok nyomhatják a gerinc velőt,illetve azt az idegszálat mely a vállba megy ki.Erre lehet gyógyszert szedni,kenőccsel a nyakat maszirozni. El lehet ezzel élni,akár 70 évig is .

Az izzadást más okozza.

Sok féle fizikó terápia is van rá,meg vízi kezelések.

Ez nem máról holnapra gyógyul.

2020. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az MRI leleten irtak meszesedest is, miert lenne jo akkor amit irtal hogy majd elmeszesednek?
2020. aug. 17. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
Én a meleg miatt izzadok. Remélem segítettem.
2020. aug. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!