Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetnek ezek a HIV korai...

Lehetnek ezek a HIV korai tünetei?

Figyelt kérdés
5-6 nap után jelentkező nagyon gyenge fejfájás majd az éjszaka folyamán orrdugulás, reggel pedig pár óra alatt elmúló torokfájás.

2020. aug. 18. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Fejfájás simán elképzelhető ettől a változó időjárástól. Orrdugulás az éjszakai hidegtől, torokfájás szintén ettől. Bár nekem már egy erősebb kiabálástól is. Ha biztosra akarsz menni elmész leszűröd magad. Ingyenes, egyből soron kívül megcsinálják.
2020. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért gondolsz pont HIV-re? A kezdeti tünetek eleve később jelentkeznek.

Ez inkább gyenge allergiának tűnik (éjjel kiszárad a szájad az orrdugulástól), azért fáj a torkod reggel.

Bár a HIV szűrés ingyenes, de 1 hét után nem mutatja ki a kórokozót, várj minimum 3, de inkább 6 hétig az "esemény" után, ha tényleg arra gyanakodsz, hogy a partneredtől elkaphattad a HIV-et.

2020. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyik nap sétáltam az esőben, de nem éreztem hidegnek. Lehet, hogy mégis megfáztam?
2020. aug. 18. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyenge megfázás is lehet.Akkor hamar elmúlik.
2020. aug. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!