Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Középfülgyulladásom van, a...

Középfülgyulladásom van, a fájdalom nem múlik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 napja próbálok bejutni a fül orr gégészhez, de nem hajlandóak fogadni, a túl sok beteg végett. Elmentem a háziorvoshoz, azt állapította meg, hogy középfül gyulladásom van, adott egy cseppet meg egy gyulladáscsökkentőt, ez egy napja történt. A fájdalom nem akar elmúlni, éjje fél óránként felkelek, lázas vagyok. Használtunk kövi rózsát, forró sós zoknit, aloevera sprét, de semmi. Mit tudok tenni a fájdalom csillapításának érdekében?


16/F



2020. aug. 19. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne ha a szülőd veled menne,azt nem lehet könnyen lerázni.

Igaz nem kell beutaló,de a házi orvosod írhatna ,és ráírja sűrgős .

2020. aug. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bent voltunk anyával, másnap mentem egyedül... Nem tudom, hogy most a fülem aggasszon, vagy a magyar egészségügy. A háziorvos lezárta két receptel.
2020. aug. 19. 21:31
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A Klinikára menjetek be, ügyeletbe, sürgőséggel kötelesek ellátni.
2020. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valoszinu, hogy antibiotikum muszaj lesz. Gyakorlott fulgyulladasos vagyok sajnos gyerekkorom ota, es ha a fajdalom gyulladascsokkentore sem mulik , akkor ott csak antibiotikum szokott segiteni mert valoszinu bakterium van. Hozzateszem utalom az antibiotikimokat, de ha muszaj, hat muszaj.
2020. aug. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kaptam egy fül cseppet, meg elvileg egy antibiotikumot ami gyulladáscsökkentő, szerda óta szedem reggel este de nagyon apró javulás van... ettől még kb beleőrülök
2020. aug. 22. 08:53
 6/17 anonim ***** válasza:

A kerdesben irtad hogy gyulladascsokkentot szedsz. De en azt mondtam pont , hogy a sima gyulladascsokkento ha nem eleg; akkor adnak antibiotikumot. A ketto nem ugyanaz! (Pelda: ibuprofen az gyulladascsokkento; Amoxicilin egy antibiotikum)

Pontosan mi a neve a gyogyszernek amit szedsz? Mert ha egy antibiotikumtol nem mulik ennyi ido utan akkor ott nagyobb gond van.

2020. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A gyógyszer Cefzil, emellé szedek fájdalomcsillapítót ami Diclac.

A fülcsepp pedig polydexa

2020. aug. 22. 15:38
 8/17 anonim ***** válasza:
A Cefzil pedig antibiotikum, ugyhogy ha nem javulsz, surgosen menjetek vissza az orvoshoz. A fulgyulladassal vigyazni kell, mert lehet belole komoly gond is, ha nem kezelik megfeleloen. Lehet, hogy az antibiotikum adagjan kell valtoztatni, vagy erosebb kell esetleg. Mindenkepp orvos lasson. En surgossegire mennek, valamelyik szulod menjen veled es ne tagitsatok mig alaposan meg nem vizsgalnak.
2020. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jobb már a helyzet?
2020. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyünk beutalóért, aztán egyből be a fülészetre. A fájdalmak csillapodtak, de reggel és éjjel ugyanúgy borzalmas. A dugulás is marad gondolom egy ideig, remélem, hogy lesz valami.
2020. aug. 23. 01:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!