Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudok menni munkába vagy...

Tudok menni munkába vagy karanténba kell menjek?

Figyelt kérdés

Rokonomnál voltam bent kórházba és kiderült koronavírusos.


Háziorvosnál jelentkezek de nem tudom mi a menete. Teszt és amíg nincs eredmény dolgozhatok? Vagy meg kell várni az eredményt és csak utána tudok. Vagy alapból két hét karantén? Ami mondjuk nem lenne jó ha nem vagyok beteg.


Ki tudja hogy ennek mi a menete?



2020. aug. 25. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene elmenned az orvoshoz sem mivel ott is fertozol ha az vagy. Telefonon kell a 112t felhivni es ok megmondjak hogy mit csinalj ki kuldenek e valakit hogy teszteljen stb
2020. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Menj el a dokihoz és kérdezd meg mi a menete!
2020. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Koronavirus gyanújával nem szabad a háziorvoshoz menni! Hívd fel a mentőket, vagy a házidokit, ők tudják hova kell menned tesztre. Szerintem nem kell kimaradnod a munkából.
2020. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy tesztelteted magad 30-40 ezer forintért, vagy önkéntes házi-karanténba vonulsz 2 hétre. Hivatalosan nem foglalkoznak veled.
2020. aug. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!