Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehetett ez? Aggódom...

Mitől lehetett ez? Aggódom nagyon furcsa és félelmetes volt.

Figyelt kérdés
Kirándulni voltunk pár barátunkkal. A férjemre mint utóbb kiderült iszonyatos hasgörcs jött rá. De mivel erdőben voltunk nyilván nem akart ott nagywc-zni.... Mentünk még kb 1 km-t mikor szólt h nagyon rosszul van csak megall könnyít magán... Kérte, hogy ne hagyjam egyedül mert nagyon nem érzi jól magát..... Ekkor már annyira begörcsölt a hasa, hogy alig bírt nagywc-zni és közben már míg "nyomta" öklendezett is, de nem volt hányingerem és nem is hányt..... Mitől lehetett ez?
2020. aug. 25. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy van azóta? Van valamilyen betegsége?
2020. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez ma volt, betegsége nincs. Azóta semmi, bár nagyon megviselt és kellemetlenül éli meg h végig kellett néznem hogy nagywc-zik...


A hasa néha fajdogal.... De lehet hogy sokáig visszatrtotta, mert nem akart ilyen kellemetlen helyzetbe kerülni?



Arra is gondoltam hogy még van fázva és elég sok slejmet nyél le sajnos..... Esetleg attól??

2020. aug. 25. 23:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem gondolnám, hogy ezek amiket írtál, ilyen iszonyatos hasi görcsöt okozhatnának. Nemtudom mennyi ideig tartotta vissza, de én ezt se tartom reális oknak. Normális volt a széklete? Nem észlelt semmi szokatlant? Holnap menjen el a háziorvosához, vizsgáltassa meg magat.
2020. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szokatlan nem

Az volt a fura h normál állagú széklete volt a tünetek ellenére..... Sőt inkább alig jött ki...... Megszenvedett vele........

2020. aug. 25. 23:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy-egy ilyen alkalom miatt még orvos sem kell szerintem. Én rendszeresen megjártam ilyen módon a poklot mostanság (azt hittem szó szerint összeesek, mire kijött az eredmény :D), nálam viszont betegség van a háttérben.

Egy ilyen alkalom csak kellemetlen, de veszélytelennek mondható, főleg ha állag meg minden normális.

2020. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kirándulás közben szinte lehetetlen betartani bizonyos elemi higiéniát. Ennek hiánya pedig akut fertőzést okozhat. Ha azóta nincs panasz, akkor minden rendben, ha viszont ismétlődik, irány a doki.
2020. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!