Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fogorvoshoz biztonságos most...

Fogorvoshoz biztonságos most menni?

Figyelt kérdés
Holnapra van időpontom, de nagyon megszaladt a fertőzöttek száma, a fogorvosnál meg, ugye, nem lehet betartani az óvintézkedéseket, hisz az ember szájában matat. Viszont már így is két hete várok a kezelésre a fájós fogammal.

2020. aug. 27. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
De nem az orvos a beteg, meg az asszisztens. Ha beteg lenne, nem menne dolgozni. Menjél nyugodtan.
2020. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem az orvos, meg az asszisztens, csak hát a vírus állítólag ugye (mert ez naaaagyooon különleges vírus) sokáig megmarad ott a légtérben, mellesleg minden kezelés után a fogorvosok nem cserélnek kesztyűt, legalább is nem mind.

Amúgy a nagy klinikák rendesen kezelik ezt állítólag, a kis "házi" fogorvosoknál már rizikósabb szerintem.

2020. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem aggódnám túl ezt a dolgot, menj el ha fáj a fogad, mert ha nem mész, ki tudja megint mikor kapsz időpontot.
2020. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én magán fogorvosnál voltam, ott egy picit többet kell várni,amikor már ott vagy, mert minden ember után van fertőtlenítés. Az orvos és asszisztens is viselt maszkot kettőt is (egy vékony orvosit+ szűrőset). Váróteremben 3-an voltunk, messze egymástól, mindenkin maszk. Valamikor aug. 10 körül voltam, jól vagyok azóta is.


Jó most megint más a vírus helyzet, de ha oda figyelnek szerintem rendben lesz, menj nyugodtan.

2020. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet menni a fogorvoshoz, semmivel nem veszélyesebb, mint a munkahelyen, üzletekben. Nálunk a Balatonnál, ha nem sürgős esetről van szó 2 hónap a várakozási idő.
2020. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Éppen ezert meg most menj el, ne honapok múlva kelljen, ha megint eszukbe jut bezárni.

En ket hete voltam, eddig semmi bajom.

2020. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Most menni a legbiztonsagosabb iden, nagy valoszinuseggel. A tendencia ugyan novekvo, meg nalunk alig tesztelnek, de meg igy is kis szamokrol van szo. Ovatosnak lenni kell, de pont most egy vedofelszerelesben dolgozo fogorvos nem jelent nagyobb rizikot, mint egy maszk nelkuli barom, aki kozel jon.
2020. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%
Menj nyugodtan, nem veszélyesebb mint bármikor máskor, egy gyengébb influenzától nem kell összecsokizni magadat.
2020. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De, maszkban lesz.

Mit gondolsz, Balanonozás, hogy volt idén?

Maszkban kellett alámerülni.

Búvárok külön figyelték kin van és kin nincs.

Nem vicc.

2020. szept. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!