Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a házhoz szállítás biztonsá...

Ha a házhoz szállítás biztonságosabb, miért nem azt választják az emberek a bevásárlás helyett?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert már egyik áruház se vállal szállítást 2-5 napon belül. A legtöbbnel 2 héten belül minden idopont megtelt
2020. ápr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Én azért se,mert olvasom sokszor, hogy helyettesítik, kihagynak, nem pontosan jön ki a számla
2020. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem lenne gond a bolttal sem ha a sok igénytelen, vakvilágba köhögő paraszt hordana maszkot.. de nem, inkább köhög a semmibe..
2020. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van az 3 hét is, a Tesco-nál pld. már április 27.-ig nincs szabad idősáv. Azt se tudni, mikor nyitnak újat, én hetek óta nem tudok szabad idősávot találni, hiába nyitnak újat, már be is telt.
2020. ápr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4

Nem tudom, hogy segít-e de tegnap éjszaka 1-kor néztem meg és egész 27-e szabad volt. Tehat szerintem maradj fent és várj :/ (persze függ a várostól, kerülettől is)

2020. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én már február 27en rendeltem az isteni teszkobol, de csak a vizet és tejet hozták ki, mást semmit, és mondták is hogy nem tudták helyettesíteni. (Rizst, szószokat, kekszet, mirelitet rendendtem, nem embertelen tételben.)

Csirke van itthon sok a piacról, szóval inkább megveszem én magam a többi cuccot maszkban a kisboltban egy kihaltabb órában pár naponta, minthogy a fo.s tescora bízzam a kajámat.

2020. ápr. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vidékre nem szállítanak sajnos...(falu)
2020. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ne válogassa más össze a cuccokat. Nézem mindig a lejárati időket is, meg ha valamit nem kapok, akkor én döntöm el, hogy helyettesítem-e, és ha igen, mivel.

A házhoz szállítás amúgy sem aktuális most, mindenki panaszkodik, hogy hetekre előre nem kapnak időpontot.

2020. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hozzánk nem is szállítanak élelmiszert (Bp-ről 40 km pedig, nen Mucsaröcsöge 🤷‍♀️)

De ha szállítanának is, nem kéne. Ahogy írjak, heteket kell várni, meg mi az, hogy helyettesítik önkényesen, nem azt hozzák, amit kértem?? Inkább megyek boltba.

2020. ápr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gyógyszer házhoz rendelése sikeres, két hét múlva jött.

Élelmiszer házhoz rendelése reménytelen. Nincs is már időpont, amikorra rendelni lehetne.

Merevlemez házhoz rendelése sikeres.

Irodaszer házhoz rendelése, húsvét után jön majd.

2020. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!