Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik nyáron szórakoztak, és a...

Akik nyáron szórakoztak, és a Balatonra jártak, most hogy számolnak el a lelkiismeretükkel?

Figyelt kérdés
Soha nem látott mértékben tombol a koronavírus, és ez lesz még sokkal rosszabb is. Ez egyértelműen azoknak köszönhető, akik nyáron nem voltak képesek otthon maradni, hanem bulikáztak, a Balatonba fürcsiztek, moziztak. Ezek az emberek most mit éreznek? Hogy képesek egyáltalán tükörbe nézni? Minden egyes elfogyasztott korsó sörrel, meg fürdőzéssel rengeteg ember megbetegedéséhez és halálához járultak aktívan hozzá. Az én szememben legalábbis ez elfogadhatatlan. Eljuthatunk vajon odáig, hogy ezek az emberek akár a büntetőjogáltal is felelősségre legyenek vonva?

2020. szept. 6. 16:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
97%
Miután folyamatosan azt szajkózták, hogy Magyarország biztonságos, és több Balaton, kevesebb Adria, nem biztos, hogy a nyaralókat kell elővenni.
2020. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
68%

Ezt a hülyeséget... Mit gondolsz, mi lesz? Majd közlik, hogy akik lementek a Balatonra, azok bűnösök, x összeg pénzbírság jár nekik? Vagy rögtön x év a börtönben? Életfogytiglan esetleg? Halálbüntetés?


Egyébként sem értem, miért hisztiznek az emberek egy olyan víruson, aminek a 80%-a tünetmentes. Ez az idősekre veszélyes, ők meg nem a Balatonon szórakoznak.

2020. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező ne aggódj, hiszen te már fél éve ki se mozdulsz a lakásodból így téged nem fenyeget veszély.Mert gondolom dolgozni, boltba se jársz. Mert ha igen hogy tudsz elszámolni a lelkiismereteddel hogy lehet pont te betegítesz meg valakit?
2020. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, te "hallod" magad? Jézus. Elkezdtem írni egy szöveget, de inkább kitöröltem, mert nem éri meg. :D Zárkózz be, húzd le a redőnyöket.

Komolyan kell venni, de te tényleg kicsit át estél a ló túloldalára.

2020. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%
Omg, most látom, hogy odaírtad a hashtegek közé, hogy gyilkosság? Tényleg valami nem oké.
2020. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
56%

Köszönöm szépen érdeklődésedet, de az én lelkiismeretem nyugodt annak ellenére, hogy voltam augusztus elején Németországban, augusztus közepén Balatonon, augusztus végén meg gólyatáborban, mert én nem látogatok napi szinten a veszélyeztett korosztályba tartozó személyeket, így ha elkapnám, és továbbadnám, akkor olyanoknak adnám tovább, akiknek kutya baja sem lesz tőle, vagy legfeljebb belázasodik 1 hétre. (Gólyatáborban mint utólag kiderült, volt egy covidos résztvevő, ha tovább is adta nekem, akkor sem tudnék rá haragudni, mert előbb vagy utóbb úgy is elkapnám valahonnan ezt a vírust...)


(Személy szerint egy felfújt lufinak gondolom ezt a hisztériát, nem érzem azt, hogy minket fiatalokat kéne korlátozni, akiknek gyakorlatilag semmi bajunk nem lesz tőle, inkább az idősebb korosztályt kéne védeni, akiknek lehet, azoknak elrendelni a távmunkát, egész egyszerűen nonszensz, hogy az 50 éves szüleimet berángatják dolgozni, addig meg minket fiatalokat meg egyetemen lehet, hogy rövidesen elküldenek távtanításra...)

2020. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező!Inkább akaszd fel magad!Ez a kemény világ nem neked való,Lipi!
2020. szept. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
73%

Milyen járvány tombolásról beszélsz?

Pár száz eset az nem tomboló járvány

2020. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%
Nono #2-es, ne adj ötleteket!
2020. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
89%
#9 Bocs, nem akartam. Indulok is a börtönbe, bezárom magam.
2020. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!