Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Munkában mérték a testhőmérsék...

Munkában mérték a testhőmérséklet ér, 34,5 volt. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés

Ez olyan kamera szerű, oda állsz, és megméri a lázadat. 34,5 mutatott. Ez normális? Lehet rosszul méri, de kitudja. Otthon múltkor 36 mutatott digitális hőmérővel. Múltkor a barátnőmnek is 34, 5-35 volt a testhőmérséklete.


Lehet ettől komoly problémám, ha alacsony a testhőmérsékletem? Megvagyok ijedve, félek.


2020. szept. 8. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted igy erezned magad, ha bajod lenne?

Miett nem hiszed el h pontatlanok??

2020. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én csak kérdezem hogy ez normális dolog-e. Ennyi nekem még soha sem volt. Ezért kérdezem, hogy lehet-e tőle bajom.
2020. szept. 8. 13:33
 3/9 Hellmano ***** válasza:
Pl. tesóméknak is szokták mérni , múltkor pont a fagyasztókarából hívták ki hőmérsékletet mérni 34 volt neki :D Lehet te is valami hidegen voltál ezért volt ilyen alacsony.
2020. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem voltam hidegen. Autóban meleg van, autón járok munkába.
2020. szept. 8. 13:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a mérő, mérd meg otthon is, majd meglátod, hogy nem annyi.
2020. szept. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most mégis, mit vársz egy ilyen érintésmentes vacaktól? Persze, értem én, hogy járvány van, és az érintésmentesség plusz előny, de ennek az az ára, hogy igazából teljesen haszontalan adatot ad - de legalább el lehet mondani, hogy "szűrik" az embereket.
2020. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondolják ha most lázam van akkor haza küldenek? Mert netán koronavírusom van? Egyébként a vírus tünetmentes. Voltam beteg volt lázam is 37 5 és nem volt koronavírusom. Voltam tesztelésen
2020. szept. 8. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem hiteles hőmérők, semmit sem érnek, ne is foglalkozz ezzel.
2020. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Baj, igen, mert a többiek mind 38,7-tel mentek be, csak 36,7-et mért nekik.
2020. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!