Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Karanténban lehet házhoz...

Karanténban lehet házhoz rendelni?

Figyelt kérdés
Pl. ételt, ruhát. Csak sima, teszt nélküli karanténra gondolok.
2020. szept. 15. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
szerintem persze, csak rendeléskor írd a megjegyzésbe, hogy önkéntes karanténban vagy ezért nem érintkezhetsz a futárral és jobb lenne ha a készpénzt se adnád neki oda, hanem inkább előre kifizetnéd
2020. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lehet, különben honnan szereznél magadnak ételt, ha nem hagyhatod el a házat? Most már szinte mindenhol van érintésmentes házhozszállítás.
2020. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hatósági házi karanténban vagyok, nem önkéntesben. Nem lesz baj ha futár és a rendőr véletlen egyszerre érkezne meg?
2020. szept. 15. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Futart lehet fogadni, nem szamit hosszu kontaktnak. Maszkban persze, meg ilyenek...
2020. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Fizess előre és a futár tegye le ajtód elé a cuccot.
2020. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hatósági házi karanténban vagyok, simán rendelek kaját meg mindent, ami kell. Online kifizetem, lerakja az ajtó elé és kész vagyunk. Rendőr másfél hét alatt kétszer nézett rám eddig összesen.
2020. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!