Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ennyi tünettől...

Szerintetek ennyi tünettől mehetek még holnap iskolába?

Figyelt kérdés

Holnap nem szeretnék hiányozni mert két fontos dolgozat is lesz azonban az osztályban kezd durvulni a helyzet. Tegnap jött vissza egy osztálytársam két hetes karanténból, akit bár nem teszteltek de ugyanúgy köhög és folyik az orra. Ketten is panaszkodtak erős fejfájásra, közülük egyik haza ment mert rosszabbodott az állapota, a másik nyűglődve de kibírta a nap végét. Ezen kívül vannak még akik köhögnek. Ma pedig én is elkezdtem reggelre enyhén köhögni illetve néha tüsszögés is rám jön. Emellett pedig erős fáradtságot, levertség érzetet érzek.


Az lenne a kérdésem, hogy ez még belefér abba, hogy suliba menjek?

Azt kifelejtettem, hogy két osztálytársamnak is van koronavírusos ismerőse (bár gondolom nem kontakt mert akkor karanténba lenne ő is)


Elég ha szavazáson megüzenitek, nem muszáj írni



2020. szept. 15. 20:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom mi a rákért nem lehet bezárni az iskolákat....
2020. szept. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
Olyan hasznosat nem tudnék már hozzászólni szóval csak annyit szeretnék mondani hogy jobbulást!
2020. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#11 Mert "nem indokolt"


#12 Köszönöm szépen :)

2020. szept. 16. 15:26
 14/19 anonim ***** válasza:
94%

Jobbulást. Mik a tüneteid, rosszabbodott a köhögésed? Milyen gyógyszert írt a dokid? Láz, hőemelkedés?

Durva, hogy 10 napig otthon kell lenni!!! Közben lehet, hogy nem is koronavírus.

Dokik se tudják ennyiből megmondani.

Folyamatosan lesznek hiányzók, diákok, tanárok. Hogy lehet így tanulni, tanítani, haladni... milyen lesz ez a tanév...

2020. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

Koronavírus ide, koronavírus oda, nálam evidens, hogy betegként nem mászkálok emberek közé. Sajnos ez nem mindenkinél ilyen egyértelmű.

Soha nem szerettem, ha valaki betegen állít be egy olyan helyre, ahol több ember is van. Továbbmegyek, munkahelyen sem szeretik, jó eséllyel onnan is hazaküldenek, ha olyan a főnököd. Ilyenkor pihenni kell és kikúrálni magad, hogy később újult erővel ismét belevethesd magad a dolgaidba. De ismétlem: ehhez nem kell koronásnak lenni.

2020. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

Ma nálunk volt, akinek fájt a feje. Időjárásváltozás jön.

Lehet attól is.

Nyilván, ha rosszabbodik a helyzet, akkor nemcsak ennyiről van szó.

2020. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
80%

"Durva, hogy 10 napig otthon kell lenni!!! Közben lehet, hogy nem is koronavírus.

Dokik se tudják ennyiből megmondani."

Annyit viszont tudnak, hogy lehet, hogy az, ezért kell otthon maradni.

Kérdező, okosan tetted, hogy felhívtad a dokit és otthon maradtál. Jobbulast!

2020. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#24 Klasszikus tünetek: köhögés, torokfájás, orrfolyás,krónikus fáradtság.


Gyógyszernek a torkomra Neo Citrant írt fel illetve egy ilyen... Pfuu most meg nem mondom mi a neve, de ilyen köhögés csillapító szirup tulajdonképpen. De majd ha este beveszem akkor leírom, most nincs előttem.


Szerencsére a láz nem ért, viszont ma vagyok a legszarabbul.

Ma valahogy minden tünet iránti szenvedési faktor megsokszorozódott és elviselhetetlen. Illetve kicsit hányingerem is van. Gondolom ez a közelgő hidegfront is közrejátszik. Ráadásul én Szabolcs megyei vagyok, ide pedig mindig utoljára ér általában a front úgyhogy ez várhatóan késő estig kitart majd.

2020. szept. 17. 15:25
 19/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem kifejezetten a kérdésedre válaszolok, csak az első pár válaszolón vagyok olyan szinten megdöbbenve, hogy nem tudok mellette elmenni.

Mi a retektől lenne ez iskolaundor? Főleg úgy, hogy a kérdező kifejtette, hogy nem szeretne hiányozni, mert dolgozatot ír. Látszik hogy nem egy lógós, kettes az életcél felfogással rendelkező ember. És akkor az ilyenek vannak betámadva.

Attól, hogy felnőttként nem lehet ennyit random hiányozni, másoknak legyen ugyanolyan sz@r mint nektek? Miért fáj nektek, ha valaki betegen otthon szeretne maradni? Mostanában olyan divat lett fikázni a diákokat, holott mikor a sok negatív válaszoló volt diák, akkor is ugyanúgy elment orvoshoz aki beteg volt. Mitől lesz ő nagyobb ember akkor, ha esetleg 39 fokos lázzal is bent ül, végigfertőz mindenkit, és saját maga is szenved?

Nem vagytok normálisak komolyan mondom.

Üdv: egy nem diák.

Kérdező neked meg jobbulást. És ne foglalkozz a sok idiótával. Itt gyakorin olyan könnyű mindenért leoltani mindenkit.

2020. szept. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!