Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet tenni, ha az iskoláb...

Mit lehet tenni, ha az iskolában az osztály egy része arra buzdítja a másik részét, hogy mondják magukat koronavírusosnak, mert akkor nem kell suliba járni?

Figyelt kérdés

Gondolhatjátok, hogy kik. Szándékosan köhögnek, kutya bajuk, csak élnek a lehetőséggel. Szomorú, de így a szorgalmasabb gyerekek meg szívnak. Én meg magyarázzam el a gyereknek mindezt, amikor mindenhonnan totál ellentmondásos dolgot hall amúgy is. Az orvos meg szó nélkül be fogja majd írni őket koronavírusosnak, aztán a semmi miatt maradhatok itthon a gyerekkel, amikor amúgy is gond a munkahelyen, ráadásul be kell osztani a pénzt is. Az osztályfőnökkel nem lehet beszélni, csak azt hajtogatja, hogy ez a törvény, azt be kell tartani. De ha semmi alapja sincs, csak a gyerekek rafináltak?

Most arról ne is beszéljünk, hogy tudok olyanról is, aki például azért jelentette be a gyerekeket koronavírusosnak, mert válik, folyik a gyerekelhelyezési vita, és így most karantén ürügyén nála maradhatnak két hétre a gyerekek.

Senkinek semmi baja, de a számokba, amivel riogatják a népet, ezek is beleszámítanak.

Mi meg nem fogunk tudni dolgozni, mert minden ok nélkül, egészségesen itthon kell maradni majd karanténban. Egyre jobban dühít ez az egész, főként az, hogy tehetetlen vagyok és látom, hogy ez már messze nem arról szól, hogy megvédjük az egészségünket egy vírustól.



2020. szept. 16. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom iskolásoknál is teszt alapján bizonyosodik be ki beteg, nem azért, mert Lakatos Marlonbrando köhög kettőt. Nem?
2020. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem fogja szó nélkül beírni őket koronavírusosnak, ne kamuzz. Csak 2 pozitív teszt után lehet valakit fertőzöttnek mondani, és csak ők kerülnek be a fertőzöttek közé a statisztikába. Azért mert 6 cigógyerek elköhinti magát, nem fog 6-tal növekedni a fertőzöttek száma. Ezt te sem gondolod komolyan, vagy ha igen, akkor nagy baj van a fejedben :D

A suli hazaküldi őket, az orvos kiírja őket, de nem úgy mint COVID-osok.

2020. szept. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy így lesz, de nem bízom benne. Az orvosban meg végképp nem.
2020. szept. 16. 09:43
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
3, Az orvosban meg végképp nem bízol? Végre egy értelmes tizenéves, nagy taps neked! Ezek úgy le vannak pénzelve (szerintem) egy-egy pozitív tesztért, hogy öröm nézni.
2020. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

" Végre egy értelmes tizenéves, nagy taps neked!"


Te meg akárhány éves vagy, nem sikerült értelmezned pár mondatot. A kérdező szülő :D

2020. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
5, Töredelmesen be kell valljam, a kérdés kifejtéséből az első 2 mondatot olvastam el, mert a kérdés önmagában is érthető volt. Ettől függetlenül egy okos akárhány éves, aki nem dől be azonnal mindennek!
2020. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%
Én meg le vagyok mindig pontozva, mikor az online oktatásért nyafogókat leoltogatom itt a gyk-n, hogy lusta lógósok. Pedig tényleg azok, mint a mellékelt ábra is mutatja, a vírust leszarják pont, nem amiatt aggódnak, hanem, hogy júniusig szívás.
2020. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!