Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most járvány van vagy járványv...

Most járvány van vagy járványveszély van?

Figyelt kérdés
Sokan vannak a járványtagadók, de utánanézve mintha igazuk lenne, a járványt meghatározott számok jelentik.
2020. szept. 17. 08:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Szerencsére holnaptól egyetlen boltba sem fogsz bemenni maszk nélkül mivel a boltot is bűntetik ha raktakapnak így kihajítanak maszk nélkül mint macskát szarni. Szomorú hogy ez kell az ostobál miatt. Mert akkora áldozat a másikért felhúzni valamit a pofádra 10 percre, hogy valoszínű belehalnál. Pataky Attila is mekkora vírustagadó volt, most épp kórhában fekszik a covid miatt, és van lehetősége elgomdolkozni a saját hülyeségén. Azt hiszed kisöcsi, hogy ettől vagy menő. Hogy semmi meg senki nem számit neked csak te te te meg te. Erre nincs miért büszkének lenned ez ciki és szégyen és nagyon gáz vagy.
2020. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

A 10esnél a kulcsszó(mondat)


"Illetve van összefüggés a maszk használat elutasítása és az intelligenci szint között!"


Pontosan, mikor a TV-ben mondják hogy vírus, akkor mind meghalunk, ha jönnek a migráncsok akkor jajj lesz nekünk, mikor Orbán a vagyonnyilatkozatában állítja hogy van egy hitellel terhelt lakása és semmi más, elhisszük. Ok. szép napot mindenkinek.

2020. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Divide et impera
2020. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
12eske nekem nincs tvm 10 éve de tudom, hogy terjednek a vírusok mivel ezt tanultam az egyetemen 4 évig. Ezért felveszem a maszkot, akkor is felvettem mikor még híre sem volt a járványnak és onkológigiai osztályra mentem látogatóba, pedig nem voltam látszólag náthás sem és nem is volt közelező. Mégsem akartam veszélyeztetni senki életét. Tudod intelligens ember el tudja dönteni miként érdemes cselekedni és tud szelektálni a hírek között. A hülye meg csak óbégatni tud ész nélkül.
2020. szept. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
17%

14eske, én sem nézem a tv-t, sőt elárulom diplomám is van, valamint ha hiszed ha nem mikrobiológiát is tanultam. A lényeget viszont valahogy nem sikerül megértened. Persze van "járvány", mindig van valamilyen, vírusok vannak, voltak, lesznek, de ez a Covid hiszti semmi más mint egy felfújt marhaság.

Miért?

-Nézd meg pl a legújabb korlátozást, minden bulihely zárjon be 23kor. Miért? Éjszakai műszakban lesz a covid?

-Führer mondta, több Balaton, kevesebb Adria. Boldog boldogtalan hering-party-t játszott (ugye az nem "kockázatos")a magyar tengeren, míg a Vezér és barátai Horvátországban nyaraltak

-Focimeccs az mehet de koncert na az már fertőz

-Nyugdíjasok vásárlási időkorlátja, persze csak élelmiszerboltban meg gyógyszertárban, de mikor az Obiban vagy a MediaMarktban összefutnak a fiatalokkal már nem gond


stb stb


Egy rakás látszatintézkedés


Itt a jelenlegi nagy határzár. Személyesen tapasztalom, hogy az jön-megy aki csak akar


Akkor még nem is beszéltünk a gazdasági károkról, amik a röhejes járványveszély miatt bekövetkeztek.


DE


A járvány/covid fanatikusok szerint igenis romba kell dönteni a világgazdaságot, eltaposni a személyiségi jogokat (pl hogy a francnak kell a szájkosár). A gyerekek maszkban járnak iskolába, már több suliban az órán is (nevetséges de még ének órán is) hordani kell ezt a szart.


Egy egyszerű szezonális influenza miatt mennyien halnak meg évente? Hányan halnak meg közúti balesetben? Tiltsuk be az autókat? Hányan halnak éhen a világon? Hm? ja, tudom az mind más.


Valaki itt korábban említette a szájba vágást, jelezném, hogy én személyesen is felvállalom a véleményem, viszont itt most be is fejezem, mert szintén tapasztalatból tudom, hogy aki elkötelezte magát a rettegés meg a #mindmeghalunk mellett, annak mindegy mivel érvel az ember.


Viszont nagyon remélem, hogy a sok covid-huszár az első adandó alkalommal fut és beadatja magának a vakcinát, talán akkor majd megnyugszanak.

2020. szept. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Úgy van neked diplomád ahogy én vagyok a télapó. ;)

Nem kéne a járványt a kormány intezkedéseivel azonosítani.

Az utóbbi valóban vérlázító, koncepció nélküli a kommunikációjuk pedig hányinger. Egy alig tesztelt vakcinát pedig nem fogok beadatni.

2020. szept. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Pedig képzeld el van, de nem töltöm ide fel a diplomamunkám, az SZTE-en megtalálod :)

Mindenesetre az elmúlt pár hét elég volt arra, hogy tudatosítsam magamban: mindenki azt csinál amit akar, nem fogok vele foglalkozni :)

2020. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!