Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet valahol kapni olyan...

Lehet valahol kapni olyan szelep nélküli FFP2 maszkot, ami többször használható?

Figyelt kérdés

Többször használhatóból csak olyat találtam, ami szelepes.

Létezik egyáltalán nem szelepes újrahasználható?


Ha igen, tudnátok tippet mondani, honnan tudnám beszerezni?



#maszk #FFP2 #újrahasználható #szelep nélküli
2020. szept. 20. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Mindegyik tobbszor hasznalhato.
2020. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1-es:

Kizárt dolog, fél órája keresgélek a neten és csak eldobhatósat találtam eddig.

Te esetleg tudsz olyat, ami többször használható? Tudnál adni tippet, hogy honnan lehet olyat beszerezni?

2020. szept. 20. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Én is kerestem, de nem hiszem, hogy lenne. Ezért van szerintem a textil max, mert az mosható.
2020. szept. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Az FFP2 mind eldobós, elvileg nem használható újra. Sajnos ez a dög túléli a fagyasztást és egy német cikkben olvastam, hogy a mikrót is, viszont ha csak simán beleteszed egy zacskóba a maszkot és három napig nem nyúlsz hozzá, megpusztul rajta a vírus (műa. felületen, amin az eddig tudottak szerint a legtovább bírja, találtak két nap után is élő koronavírust, tehát a három nap mindenképpen biztonságos). Ehhez persze kell venni egy pár darabot, hogy tudjad cserélgetni őket, de még mindig jobb, mint eldobni 6-8 óra használat után.
2020. szept. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 az a baj, hogy a vírustól függetlenül elkoszolódik és azon lélegzik át az ember. ezek covid előtz is egyszer használatosak voltak ezért.
2020. szept. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!