Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a jó IgM és IgG érték...

Mi a jó IgM és IgG érték koronavírus vizságlatnál?

Figyelt kérdés
Mi mettől meddig mit jelent?
2020. szept. 25. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ott van mellette az értékelés is elvileg. Egyébként IgM esetén nyilván nulla vagy ahhoz nagyon közeli, mert éppen zajló vírust jelent. IgG emelkedés IgM emelkedés és tünet nélkül meg azt jelenti, hogy már átestél a víruson.


Egyébként ezek az immunológiai tesztek csak játéknak jók. A normális tesztek a jelen lévő vírus örökítőanyagot RNS-t mutatják ki. és ha pozitív az éppen zajló fertőzést jelez.

2020. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mit mutat a PCR? Engem speciel az érdekelne, hogy tünetmentesen átment-e rajtam ez a világpusztító szupervírus.
2020. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen van ott magyarázat. De tipikus orvosi nyelven. Nem az hogy a teszt szerint nem vagy és nem is voltál korona vírusos.
2020. szept. 26. 09:56
 4/6 A kérdező kommentje:

IgM 0,07 és IgG 0,00


Most az első az ugye 0,07 az meddig jó? Mert a második az nulla az gondolom jó. Nem is érdekel, hogy meddig jó mert 0-nál jobb érték gondolom nem lehet. De a másodikkal már nem ez a helyzet. Ott jó lenne tudni, hogy mondjuk lehet mar 0,08 az rossz? Mert akkor azért annyira nem vagyok nyugodt.

2020. szept. 26. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag negatív.
2020. szept. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi az az IgM érték ami már necces?
2020. szept. 26. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!