Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki lehet jelenteni hogy a...

Ki lehet jelenteni hogy a tavaszi lezárás teljesen felesleges volt vagy most sokkal gyengébb a vírus?

Figyelt kérdés
KB. ugyanaz van ennyi mozgással mint tavasszal, sőt szerintem akkor többen voltak gépen és többen haltak meg..
2020. szept. 25. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

most a gazdaság a fontos

de sztem a legtöbb országban így csinálják, az elsőnél lezártak mindent, a másodikat már nem veszik olyan komolyan. Az eü-rendszert tavasszal felkészítették, és ez volt a cél a lezárásokkal - mondta Viktor.

2020. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
A pánik aratott ahol nagy volt a baj, Olaszország a legjobb példa. Az egészségügyből szinte pánikszerűen menekült el a személyzet most már tudjuk, hogy nem a covid miatt ment el a sok idős olasz sem. :(
2020. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Ezt komolyan gondoltad ezt a felkészülést, szerintem 500 kórházi ágyra és 30 lélegeztető gépre tavasszal is fel voltunk készülve, ennyi maszk akkor is volt
2020. szept. 25. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Tavasszal sem volt felesleges és most sem lenne az. Horvátországba meg a Balatonra "küldeni" az embereket nyaralni, kinyitni az egyetemeket és a gimnáziumokat, na az tényleg felesleges volt...
2020. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

kérdező, értem, de tavasszal amikor terjedt elsőízben, akkor mindenki csak azt látta, hogy úristen, a fejlett színvonalas olaszoknál - ahol együtt laknak egész családok, és nagyon sok a nagyon öreg - egy pillanat alatt összeomlott az ellátás, és Viktor is attól volt térdig befosva, hogy jújjaj, tömve lesznek nálunk is a kórházak. Most pedig már rendelkezésre áll 10 ezer lélegeztetőgép, és a tesztelések is másképp alakulnak.

Azt már csak bónuszként írom, hogy - a lejövő vélemények szerin - a külföldön élő magyarok így is elcsodálkoztak rajtunk, hogy mi milyen lazán vettük a dolgokat tavasszal is....

2020. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ki lehet jelenteni, hogy teljesen felesleges volt. Még ha be is voltak tojva, május 4-től vissza kellett volna állítani mindent, elsősorban az iskolákat.
2020. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hiába keszitették fel a kórházakat, ha nincs dolgozó. :). Baszhatja a 20k lélegeztető gépet is. 1 lélegeztető géphez 20 ember kell. Olaszok meg mondták tavasszal.
2020. okt. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!