Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ez hogyan lehetséges?

Szerintetek ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Barátnőm igazoltan koronavírus fertőzött lett, viszont a férje és a gyereke negatív.

2020. szept. 26. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Még negatívak..de lehet, hogy később elfogják ők is kapni. Az is lehet, hogy erősebb az immunitásuk, és el sem kapják.
2020. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Pont úgy, ahogy bármi más. Az egész családom bárányhimlős volt, mikor 5 éves voltam, én meg nem kaptam el. Jé...
2020. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Miért is kéne mindenkinek elkapnia? Akkor már rég 10 millió fertőzött lenne.
2020. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kell mindenkinek elkapnia. De akivel együtt alszik az ember (férj), és naponta összepuszilgatja (gyerek), annak szerintem el kéne kapnia. Nem akarok ezzel semmit sem sugallani, csak számomra érthetetlen.
2020. szept. 26. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell elkapnia, ahogy behatol elpusztítja a szervezet. Már akié, persze. Aztán az is lehet, hogy ők már túlestek rajta, csak nem tudják.
2020. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

A barátnőd férjes asszony?

Akkor szerintem itt inkább neked van félnivalód.

2020. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Úgy, hogy az egész tesztelés kamu. Tegnap pont cilike is beszélt róla, bár rendesen belezavarodott. Az emberek 81%-ánál semmilyen vagy csak nagyon gyenge tüneteket okoz. Lényegben szerencse, meg egészségi állapot kérdése, hogy ki miként vészeli át. A többségnek meg sem kottyan, csak a sajtó szereti kelteni a pánikot és nem erről a 81%-ról számol be.
2020. szept. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6: tudod a nők női barátait is barátnőnek hívják.
2020. szept. 26. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!