Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valaki krétát eszik, annak...

Ha valaki krétát eszik, annak mi baja lesz? Mik a tünetei?

Figyelt kérdés
Úgy hallotam,hogy lázas is lehet tőle lenni.
2007. dec. 16. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Így van, nekem is mondták már,aki egy kicsit eszik belőle, lázas lesz. De ha esetleg ki akarod próbálni, NE TEDD, mert nagyobb bajod is lehet belőle,ha túl lőssz a célon, nem csak láz. Nekem ezt mondták.
2007. dec. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Ez igaz,hogy lázas is lehetsz tőle,viszont ha erős a szervezeted akkor semmi bajod nem lesz.Tapasztalatbol :) habár ez most nem azt jelenti,hogy meg kell kostolni :D
2007. dec. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, hogy lázas lesz, de nekem semmi bajom se lett anno, pedig egy fél krétát megettem. Finom nem volt. Későbbi alkalommal sós kávét ittam, attól sem lett semmi bajom, pedig ennél rosszabbat azóta sem ittam-ettem.

Biztos úgy van, hogy szervezete válogatja.

2007. dec. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Én pont tegnap ettem a suliban egy kis krétát. Nem mértem a lázam, de lehet hogy lázas voltam, mert majd megfagytam.
2007. dec. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a krétára az ember allergiás lehet,ezért allergiás rohamokat válthat ki az emberből,ezért ne egyetek krétát,mert nem tudni ki allergiás rá és nem csak az allergia,hanem láz és fejfájás keletkezhet tünetnek!Krétamentes szép napot kívánok!Főleg a tanároknak!
2008. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Miii? Mire jó ez a kréta? Nem vágom.
2008. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
92%
Mi is ettünk a barátnőmmel, csak úgy fogadásból, hogy ki meri megenni. Persze mi is hallottuk hogy lázasak lehetünk Tőle. Nem így lett :) A manapság az iskolákban használatos pormentes krétáktól nem leszünk lázasak, ezt később mondta a kémia tanárunk. A régebbi fajta szögletes, bőven porzó krétákat viszont előszeretettel ették a gyerekek, mert lázasított, és ezért otthon maradhattak. Viszont ha sokat ennél belőle tuti van valami mellékhatása.Töménytelen mész és nem finom xD
2009. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
nekem szögletes van ,de nem tudom az olyan fajta-e. de én nem tudom megenni olyan rossz íze van. Ha feloldom valamiben pl.: tea vagy víz akkor gyengébb lesz a hatása?
2009. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. Mondjuk egy fél krétát feloldasz, ugyan annyi kerül be csak feloldva.
2009. nov. 5. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!