Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mik a himlő tünetei és hol...

Mik a himlő tünetei és hol jelennek meg először a kiütések?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Viszketö kiütés, ami vakarásra nem csillapszik és rovid idon belul újabbak jelennek meg. változó a megjelenési helye. tesomnak a szeme mellett, nekem a derekamon. viszont ami közös és tobb helyrol is hallottam már, hogy az elso nyoma megmarad
2011. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a bárányhimlőre gondolsz, akkor tudom ajánlani a pox clin habot, ami hűsít, fertőtlenít is. nálunk nagy sikert aratott, mert nem viszketett.
2011. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
dik kitörölték a szupcsi válaszom DEMIÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ?
2011. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sam02 válasza:
Igen iszonyúan viszket, és olyan mint egy nagyobb pattanás..Nekem a hátamon volt először..Nekünk egy mentolos fehér rázós kenőcsöt adtak és tökéletes volt..:P Még most is szoktam használni pl..szúnyogcsípésre arra is tökéletes..
2011. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!