Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Találkoznátok olyannak ,...

Találkoznátok olyannak , akinek kiderült a munkatársáról, hogy koronás vagy megvárnátok a teszt eredményét??

Figyelt kérdés

Párom tesójának egyik munkatársa pozitív lett, ezért most tesztelik az összes dolgozót , viszont ugye a teszt eredménye csak később várható.

Mára viszont szülinapozást terveztek és én kicsit bizonytalan vagyok, hogy most menjek vagy ne menjek...

Az az igazság, hogy ha a párom elmegy akkor tulajdonképpen tök mindegy , mert ha ő elkapja, akkor ugyebár valószínűleg én is.

Ti elmennétek?

Végig maszkban lennénk, kivéve amíg iszunk no meg a cigarettázás idejére..ablak végig nyitva lenne..

Ti mit tennétek a helyemben?

Amúgy szívesen elmennék nyilván, de ez most elég buta helyzet.



2020. okt. 2. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Már az is bugyuta, hogy végig maszkban lennétek másfél méterre egymástól.

Inkább menjetek el kettesben valahova.

2020. okt. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Biztos nem mennék el.
2020. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"ablak végig nyitva lenne"


Gondoljátok, hogy ott majd kimegy a vírus???

2020. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Egy szülinapot ki ne hagyjatok.

...legfeljebb csak azt kockáztatjátok, hogy nem lesz következő!

:(

2020. okt. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Biztos, hogy nem mennék el.

Tudod, a koronavírus meghívó nélkül is a vendége lehet ennek a szülinapi bulinak.

2020. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Én nem mennék el, de párod tesójának illene ilyenkor elhalasztani a bulit.
2020. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

na hát végül nem mentem el, mert így tisztább a lelkiismeretem. A párom elment, de valahol ezt is megértem..csak az van amit sejtettem is, hogy mondja hogy nem figyelnek a maszkra, cigizgetnek , isznak nyilván nem foglalkoznak vele, én meg nagyon mérges leszek ha elkapok valamit...

sajnos az a baj, hogy nem várhatom el tőle, hogy ne találkozzon senkivel, de igen.. amúgy ezt én sem értem...ha az én munkatársam lenne koronás, akivel együtt dolgoztam, akkor én senkivel nem találkoznék, főleg családtagokkal nem...nem értem néha az embereket...ok , én is elmászkálok a szabadba, meg találkozok barátokkal olykor, de ha ilyen lenne, akkor vigyáznék a másikra...hát ez van...reméljük, hogy nem lesz gáz..:)

2020. okt. 2. 21:33
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Engem ez nem érdekel. Nem teszek ilyentől függővé dolgokat. Ha elkapom, akkor elkapom, legalább hamarabb túl leszek ezen is. Különben is, ez inkább szerencse kérdése, semmi logika nincs abban, hogy kit hogyan érint. Voltam már máskor is nagyon beteg, ha most is az leszek, akkor az jutott. Nem szoktam kényes, nyámnyila módon viselkedni, ha beteg vagyok, ez hozzátartozik az élethez. Ha aggódnék, minden napom szar lenne, így meg csak az a pár. Felesleges emiatt tönkretenni a mindennapjaimat.
2020. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi lett a többi dolgozóval meg a pároddal? Nem kapták el a vírust?
2020. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Többen koronásak voltak köztük (az hiszen hárman vagy négyen) a tesója negatív lett.Most viszont a pároméknál koronásak hárman (szuper) és mégsem küldik őket haza ahogy tesójáékat sem. Sajnos a cégeknek az az érdeke, hogy dolgozzanak tovább.

A betegeket természetesen kiveszik, viszont hát a többiek csak reménykedhetnek.

2020. nov. 7. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!