Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudom meg hogy koronaví...

Hogyan tudom meg hogy koronavírusos vagyok?

Figyelt kérdés
Nyilván volt pcr tesztem 29.én. De azóta sem töltötték fel az eredményemet. Mondták hogy hívnak is de nem volt, csak egy szám nélküli hivásom, azt meg nem veszem fel.Illetve piros papirt se kaptam. Csak nem tudom hogy akkor most negatív és azért nincs visszajelzés vagy ettol fuggetlenul lehet pozitiv?

2020. okt. 1. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Negatívnal nem jeleznek vissza... Emiatt szét izgulhatja magat mindenki. Csak a pozitívnal jeleznek. Ügyfélkapud van, akkor meg tudod nezni az eredmenyedet. Moat atlagosan 36 óra mire lesz eredmény. (de lehet több sajnos, bar nem sokkal)

Illetve, ha valamilyen csoda folytán sikerül elerni telefonon a haziorvosodat ő meg tudja Neked nézni.

2020. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már volt egy tesztem alkalmassági miatt és arrol kaptam választ hogy negatív.
2020. okt. 1. 17:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Alkalmassági, munkáltatói, vagy egyetemi mintavétel más, mint, amot a mentősök vesznek. Ha mentős vette, vagy covid centrumban es nem magán úton vették le a mintát, akkor nem értesítenek külön a negativ eredményről.
2020. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha magán úton, akkor gondolom mint legutóbb értesíteni fognak, de nagyon leterheltek a laborok lassabban van eredmény.
2020. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na, ma délután kaptam meg az eredményt.
2020. okt. 2. 20:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó, mert nagyon izgultunk.
2020. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon titokzatos vagy. Mint film+ -on egy reklam szünet... a jó jelent előtt.
2020. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2020. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1.vagyok,megkerdezhetem,hogy hol csinaltattad a tesztet? (mert az végül nem derült ki.) érdekel, ha rosszul tudtam.
2020. okt. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Persze, igazábol csak hivtam a dokit hogy kéne táppénz mert nem vagyok jol, mondtam a tüneteket és igy mondta hogy teszt. Másnap jöttek betegszállítóval és levették a tesztet. Negativ lett:)

De tényleg nagyon nagyon sok idö volt sajnos :/

2020. okt. 2. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!