Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Befogjátok magatokat oltatni...

Befogjátok magatokat oltatni a koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

2020. okt. 11. 09:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Még gondolkozok rajta
Nem
62 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Minek?
2020. okt. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Megvárom a mellékhatásokról szóló híreket és a védettségi %ot meg hatásidőt.
2020. okt. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Isten ments.

Egyszer oltattam be magam influenza ellen, de még soha nem voltam olyan beteg az influenzától, mint amennyire az oltástól voltam. Ráadásul egy sebtében kifejlesztett, kellően le nem tesztelt vakcinával, aminek nem tudni, hogy évek múltán lesz-e mellékhatása már had ne mérgezzem magam.

2020. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Minek? Észre sem vennénk, hogy járvány van, ha a sajtó mag a politika nem fújná fel ennyire a dolgot. Máskor is betegszenek meg emberek, máskor is halnak meg ennyien, semmi különleges sincs, csupán annyi, hogy lasszóval fogják a tesztelendő alanyokat, hogy lehessen riogatni, de a valóság meg az, hogy semmivel sincs több áldozat, sőt tavaly, amikor nem volt járvány, még többen is meghaltak. Ezek után ha esetleg el is kapom, nem félek tőle, hiszen az eddigi adatok alapján 93%-ban az influenzánál is könnybben vagy tünetmenetesen átvészelhető.

Tehát csak az oltatja be magát, aki birka módra hisz a sajtónak meg a politikusoknak, akik ugyebár mindig őszinték és csakis az igazat mondják.

2020. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Én lehet hogy még influenzás se voltam. Mindenesetre beoltatom magam..
2020. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Isten ments. Influenza ellen sem oltatom magam soha, utoljára gyerekkoromban voltam influenzás azóta se.
2020. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

4. Kérlek küld el ezeket a 93%os adatokat. Nagyon kíváncsi vagyok rá. Nekem 2 ismerősöm kapta el. Fiatal életerős 40 alatti emberek. Egyik korháza került másik 1 hónapja beteg.

[link]

2020. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Biztos, hogy nem. Influenza ellen sem oltatom/oltattam be magam soha, meg nem is fogom ezután sem. Ha el kell kapnom, akkor így is-úgy is elkapom.
2020. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Magyarán 93% ban ártalmatlan a koronavírus "gyagyás pistike" véleménye a fotelból. Bizonyíték nincs rá. "Pisike" a jövőben a homokózóban oszd a bölcsességedet a hasonló értelmi szinvonalú társaidnak. Köszönjük.
2020. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A fotelbő XD :D :)
2020. okt. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!