Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik átestek a koronavírus...

Akik átestek a koronavírus fertőzésen,hogyan kezdődött,milyen tüneteid voltak,és kb mennyi idő alatt gyógyultál meg?

Figyelt kérdés

Nekem ez a 8. nap mióta tüneteim vannak.


Légyszi,kort is írjatok!


Köszönöm szépen!


29N



2020. okt. 13. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék.

Nálad mi játszódik le, kedves kérdező?

2020. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem hidegrázással kezdődött. Legmagasabb "láz" 37,7 volt. Majd torokkaparás,orrfolyás,és pár napja elment minden érzékem (szaglás,ízlelés). Az orrfolyás megmaradt,és max 37,2 hőemelkedés. Ha jól számolom a napokat akkor ma vagyok a 8. vagy a 9. napon. Az érzékvesztés ijesztő,nagyon. Nem érzem az erős tisztítószereket,lilahagymát,komolyan mondom semmit. Remélem ettől több tünet nem jön elő. :( Most olvastam itt a fórumon,hogy több hét is lehet mire visszaáll a rend. Étvágyam van,nem hagyott el az erőm (eddig),nem köhögök.

Úgy kezdődött mint egy megfázás,de ilyet még sosem éreztem,hogy az érzékszerveim "cserben hagynak".

2020. okt. 13. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ.
2020. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Tesztet is csináltak?
2020. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen.


Ma vagyok kb a 12. napon,de érzem mostmár az ízeket-illatokat (1 hétig semmit),a fáradékonyság maradt meg.

2020. okt. 16. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!