Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen gyakran teszteled...

Milyen gyakran teszteled magad koronavírusra?

Figyelt kérdés

2020. okt. 14. 01:33
A kérdező szavazást indított:
Naponta
Hétente többször
Hetente
Néhány hetente
Havonta
Ritkábban
Sosem
57 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Felesleges... csak akkor kapod el, ha valaki letüsszent, vagy leköhög (mivel cseppfertőzéssel terjed). Ha csak simán beszél veled valaki, nem lesz semmi bajod.
2020. okt. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Hogyan teszteljem magam?
2020. okt. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Felesleges, mindenkin átment. Levegőben is terjed...
2020. okt. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Hogy ment volna át már mindenkin?
2020. okt. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
soha
2020. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
2x teszteltem magam, nem PCR-ral, arra voltam kíváncsi, hogy átestem-e már rajta. Egyszer mielőtt elutaztam volna külföldre, egyszer miután hazajöttem. Ugyan zöld országban voltunk, de nem akartam, hogy ebből gond legyen, ha esetleg felüti a fejét a környezetemben, ne én legyek az első “gyanúsított”, aki a rettegett külföldön tartózkodott. Mindkettőt saját költségemen csináltattam meg, a másodiknál egyébként pcr-t szerettem volna, de nem tudtak úgy időpontot adni, hogy legyen értelme, ezért mentem hetekkel később a vértesztre. Mindkettő negatív lett.
2020. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem is fogom sohasem. Minek, nem mindegy, hogy hogy hívják a betegséget, amit elkapok? Kezelem a tüneteket, aztán meggyógyulok, tök mindegy, hogy mi az aktuális neve a nyavajámnak. Koronavírusra meg különösen nem teszteltetném magam, mert még bezárnának háziőrizetbe ártatlanul.
2020. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
1es nagyon buta, nem cseppfertozessel terjed, hanem aeroszolos fertozes. Google a baratod.
2020. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Csak akkor ha komoly tüneteket produkálok (láz, szaglás elvesztése) és kell a diagnózishoz. Különben semmilyen körülmények között nem teszteltetem magam. Ha véletlenül pozitív (akár fals) vagyok nincs kedvem, hogy karanténba zárjanak majd csak negatív teszt után szabaduljak ki tudja hány nap vagy akár több hét után.
2020. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Hozzátenném hogy még az állatok is hordozzák a covidot..
2020. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!