Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A koronavírus tesztelés...

A koronavírus tesztelés károsíthatja az agyat?

Figyelt kérdés

Nagyon fájdalmas amikor ledugnak valami hosszú pálcát az orrodba. Egy FB oldalon ezt írják. Vajon igaz lehet?


idézem: "Az evőpálcika nagyon mélyen az orrsínekbe való bevezetése a koponya mélységében károsodik hammo-encephalikus akadályt okoz. Ezért kell annyira tesztelni és fáj egyben .

Ez a mély teszt célja, hogy károsítsa ezt a hamato-encephalikus akadályt, és ezáltal közvetlen bejáratot teremtsen az agyba minden fertőzés számára, , akik a maszkot viselik, amely a maszkban lévő baktériumokat tovabbitja és ekkor az agyad begyullad.

A hamato-encephalic gát egy sejtréteg része, mint egy határ, amely megvédi az agyat a mérgektől és a neurotoxinoktól az oltóanyagoktól, védi a nehézfémektől, baktériumoktól, növényvédő szerektől és egyéb toxinoktól, amelyek olyan sokáig nem tartozkodhatnak az emberi agyban , miközben ez a gat megszakad , lyukat szurnak at ezzel a palcikaval a terseg nyitott lesz a fertozesnek."


2020. szept. 22. 22:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
:D
2020. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Kihagytad, hogy az 5G-től is véd minket, szóval nem szabad teszteltetni sem.
2020. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Uristen... Kevesebb facebook, több tudományos szakirodalom/publikáció please....
2020. szept. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
A kérdésre még nem is válaszolt senki: NEM!
2020. szept. 23. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Még ha károsítaná is (ami eleve teljes képtelenség) neked akkor se lenne mit károsítani.
2020. szept. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Vannak horrorvideók a neten, én sem értem egyik másik mintavevő mégis mit művel amikor egyenesen tartva a pálcát hirtelen megdöfi a pacienst de ezek barmok, hidd el egy szakszerű mintavételnél a fejet jól hátra kell tartani és lassan a torok irányába kell vezetni a pálcát.
2020. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

Anyám borogass, hova jutott az emberiség. Ezentúl fül-orr-gégészhez se járj ám, mert átböki az agyadat!

Egyébként ezeket olyanok írják, akiknek szerintem fogalmuk sincs sem a csontos, sem a nyálkahárytás orrüreg felépítéséről...

Ennyiből soha ne dugj bele fültisztítót a füledbe, mert károsítja az agyad, miután a mintavétel ahhoz hasonlít, csak az orrodban van a pálca, meg a garatodban.

(Off topic: egyébként a fülbe tényleg nem való a pálcika, mert az agyad nem, de legalább a füled károsul..)

2020. szept. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

Előző vagyok.

Egyébként azt elfelejtettem, hogy nem tudom, hogy a cikk írójának hol, meg ki tanította az anatómiát, de orrsín nem létezik. A többiről ne is beszéljünk.

2020. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy csinálják. Ha szakszerűen, akkor nem. De sajnos egyre kevesebb a tesztelői kapacitás, ezért szakképzetlen, ötperces gyorstalpalót elvégzett emberekre bízva lehet probléma. Ez utóbbiból vannak fent videók a neten, tényleg rémisztők, de szerencsére többségében nem ez a jellemző.
2020. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%
Rajtad már csak javíthat bármi történjék is ami az agyadat érinti. Engem már teszteltek. Igaz nem covidra hanem műtét előtt más vírusra és bakteriumra de a mintavétel ugyan az volt. Picit kellemetlen egyáltalán nem fájdalmas.....ennyi.
2020. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!