Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rózsaszín csomó a hányásomban,...

Rózsaszín csomó a hányásomban, mi okozza?

Figyelt kérdés

Ma nagyon lázas voltam eddig egész nap, szinte csak ittam. Inni teát ittam, illetve eszegettem almát de nem igazán esett jól.


Most pedig délután ki is jött belőlem az alma, azonban az alma szín mellett volt egy ilyen rózsaszínes csomó is, ez mi volt szerintetek?



2020. okt. 18. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Nehezen tudom elképzelni a rózsaszín csomót, lefényképezhetted volna legalább.
2020. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát akkor úgy magyarázom, hogy az almánk a barnásabb színe mellett kijött egy rózsaszínesebb anyag is a gyomorból.


Habár bevettem ma egy Jutavit vitamint ami nagyon szarul esett ráadásul annak ha jól emlékszem olyan színe van, de annak fel kellett volna oldódnia azóta, nem?

2020. okt. 18. 16:58
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, ha lassú felszívódású.
2020. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Lehet a gyógyszer. Én is hánytam és még piros is volt benne. Meg is ijedtem. Aztán rájöttem, hogy paprikát ettem.
2020. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem

Köszönöm a válaszokat

2020. okt. 18. 17:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz.
2020. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Almahéj?
2020. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az sincs kizárva.

Azóta voltam megint egyszer az már tisztább volt.



Annyi még, hogy ha véletlenül odakerülök, hogy kiszáradok és infúziót kellesz igénybe venni akkor ugye nem covid osztályra? Csak mert hallottam ilyen rémhíreket, hogy "egészséges" embereket elaltatták és tesztalanyként használták, ráadásul a statisztika miatt bevonták a koronavírusosok közé, félek ettől nagyon.

2020. okt. 18. 18:14
 9/14 A kérdező kommentje:

Ugye nem covid osztályra küldenek**


Ezt akartam írni.

2020. okt. 18. 18:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet és nem száradsz ki.
2020. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!