Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid után visszatérés munkába?

Dpfm kérdése:

Covid után visszatérés munkába?

Figyelt kérdés
Aki átesett a Covid-on és mondjuk már negatívat tesztelt, de még maradtak vissza tünetei (pl: fáradtság, köhögés, hőemelkedés, rossz közérzet) az visszament így ezekkel együtt dolgozni, vagy megvárta amíg teljesen elmúltak a tünetek és jól érezte magát?

2020. okt. 18. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha már negatív vagy, menj vissza
2020. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát majd kiderül, hogy negatív vagyok-e. Csak baromi nehéz karanténból teszthez jutni. A háziorvos szerint meg ne reménykedjek negatív tesztben amíg tüneteim vannak.
2020. okt. 20. 21:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg simán elmúlhat addigra mire tesztelnek. Addig ne aggódj.
2020. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát csak már 1 hónapja vagyok lassan itthon és pontosan ugyanolyan tüneteim vannak mint mikor leteszteltek és karanténba kerültem xD Nem tudom mikor lesz az a fordulópont, hogy elmúlnak a tüneteim, ha egy hónap alatt sem sikerült... Pont azért kérezkedtem el anno a munkából mert éreztem, hogy szarul vagyok és hőemelkedésem van, és úgy annyira nem fasza dolgozni, és most ha negatív is lesz a teszt, ugyanezzel a hőemelkedéssel meg diszkomfort érzettel menjek vissza dolgozni amivel eljöttem... Meg a népegészségügy azt mondta h csak akkor oldják fel a karantént, ha már nincsenek tüneteim, az nem számít ha negatív tesztet produkálok. Bár persze hazudni mindig lehet, az is egy opció. Csak nem tudom, hogy nem lesz-e valami következménye az egészségemre nézve, ha így megyek vissza dolgozni.
2020. okt. 20. 23:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
100% táppénz jár. Ha 2 honapig vagy otthon akkor 2 hónapig. Ne érdekeljen a munka. Jobbulást.
2020. okt. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy már meggyógyultál csak mellekhatasok ezek. Nekem nem rég hunyt el kollégám és semmi alapbetegsége nem volt, és a listába mégis teliírták, pedig egyikse volt igaz. Nagy kamuk.
2020. okt. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek, hogy 100%-os táppénz jár?
2020. okt. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem vagy anyagilag megszorulva ne menj vissza hiába negatív a teszt, nincs értelme kínlódni. Viszont ha feloldják a karantént akkor kezdj el sétálni fokozatosan nehogy legyengülj teljesen, az segíteni fogja a felépülésedet. A háziorvos nem fog munkába zavarni ha nem vagy jól. Megértik most ezt mindenhol.
2020. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Honnan veszitek, hogy 100%-os táppénz jár?"


Úgyhogy a kormány rendeletet hozzot, ha koronavírussal vagy koronavírus miatt karanténban vagy otthon akkor 100%-os táppénz jár. A táppénzt nem a cég fizeti, hanem az állam.

2020. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, erről tudnál egy linket dobni? Köszönöm!
2020. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!