Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Maszellenesség? Miért nem...

Maszellenesség? Miért nem tesznek semmit az ilyeneket terjesztő félörültekkel?

Figyelt kérdés
Miattuk fogjuk elveszteni a munkánkat, és megbénulni az ország. Én nem szeretném mégegyszer ezt. Aki ennyit nem képes megtenni a társadalomért, azokat nem kéne kirekeszteni?

2020. okt. 18. 21:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
29%
18-as, megosztanád velünk azt a bizonyos tanulmányt, amelyben ilyet említenek?
2020. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
55%
Nem a maszkolás fogja megállítani a járványt. Még csak lassítani sem. Mit vártok tőle?? Egyáltalán hogyan lehetséges, hogy mégis tovább fertőznek az emberek, ha egyszer maszkot hordunk, nem?
2020. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
29%
A fertőzések többsége családon belül terjed. Gondolom, hogy nem sokan hordanak maszkot a családtagjaikkal.
2020. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert Elég nekem a melóhelyen hordani.



Napi 10 órán keresztül ugyanazt az egy maszkot, befülled, szöszöl, irritál, rendesen rosszul vagyok tőle.


Ezért inkább szabadtéri csavargást választok (illetve buszon, vonaton azt a 20-30 percet kibírom maszkban is)


Néha engem már annyira irritál, hogy a munkában is akadályoz, lemaradok (gyárban szalag mellett), hibát csinálok, ami még ingerültté is tesz, ami nem előny a gyártás során.



Amúgy meg ku...ra egészséges lehet, ha beletüsszentek, vagy köhögök egyet majd a műszak hátralévő részében azt a "levegőt" lélegzem, ami a turhámon keresztül jön...



Egyszer vonaton jártam úgy, hogy beketaknyoltam a maszkba. Azt kidobtam, majd elő a tartalékot, ami 3 perc után elszakadt. Több nem volt nálam....



Gondolkodom ezeken a textil maszkokon, de van ahol már nem fogadják el őket.

2020. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó! Teljesen egyetértek veled! Gyűlölöm ezt a maszkhordást, mint a szart. Oké, míg csak boltban vagy buszon-vonaton kellett, addig elviseltem benne azt a 10-20-30 percet. De amióta nálunk is kell a munkahelyen, kb. 1-másfél hónapja, azóta a tüzes máglyára kívánom, aki ezt kitalálta... 8 órát ebben a szarban lenni, úgy, hogy közben továbbra is végezd jól és az elvártnak megfelelően gyorsan az addigi rohangálós fizikai munkádat, nem egyszerű. Ráadásul ma mindenkire rászóltak bent, hogy figyeljünk, nehogy akár csak az orrunkról is lecsússzon, mert jönnek és ellenőrzik. Eddig a többség úgy hordta, hogy vagy kintvolt az orra vagy csak az állán volt. Utolsó 1-2 órában már szartam bele, és szabadon hagytam az orromat, ahogy még jópáran tették. Húzza a fülemet, belefülled a pofám és oké, hogy lehet benne lélegezni, de azt senki ne akarja velem elhitetni, hogy nem lélegzek vissza rengeteget az egyszer már elhasznált levegőből...


Egy valódi orgazmussal ér fel, amikor vége a munkaidőnek (mondjuk ez amúgy is az 🙂), és végre téphetem le magamról a retekbe ismét normálisan lélegezve, ahogy a természet megteremtette az orrot és a szájat. Komolyan mondom, ilyenkor úgy érzem magam, mint egy felszabadult rab, aki végre ledobja láncait.



Le a maszkkal!!!!!

2020. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Már elnézést, de én nem tünetmentes vagyok, hanem egészséges!!!
2020. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Hát ha a maszkellenesek félőrültek, akkor maszkhordók teljesen azok.

Itt a bizonyíték:

[link]

2020. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
2020. okt. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
43%
2020. okt. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
11%
Az önző maszkpártiakat kellene bezárni örökre a szájkosaruk mögé. A sok hülye önző ember élvezi, hogy tönkreteheti más ember életét azzal hogy maszkot meg korlátozásokat akar. Lehet, hogy ők élvezik, hogy tönkremegy a cégük, elveszik a jövedelmük, oda a szabadságuk, de sokan nem. Más még szeretne élni normálisan, de rájuk a pánikolók nincsenek tekintettel, csak saját magukra, mintha még soha nem lettek volna betegek.
2020. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!